Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfa dövüşleri 1.5 bölüm sürse Sanji ve Zoro'ya 3er bölüm yazsa Luffy vs Kaido da 6 bölüm olsa tamam işte.
Çok iyimser düşünmüşsün. Daha yamato'nun meyve silueti, luffy'nin yeni teknik silueti, zoro'nun son vuruş silueti, king'in hibrit silueti, sasaki'nin kılıcının gizemi, robin'in yeni formunun silueti, sanji'nin gen uyanışının silueti, kid'in Bm a hasar verebilecek tekniğin silueti, ada nın aşağı inişi, en az 3 sayılık wano halkının çaresizliğinin çizilmesi, kaido'nun fb si vs vs en az 25 sayı var.

Çok iyimser düşünmüşsün. Daha yamato'nun meyve silueti, luffy'nin yeni teknik silueti, zoro'nun son vuruş silueti, king'in hibrit silueti, sasaki'nin kılıcının gizemi, robin'in yeni formunun silueti, sanji'nin gen uyanışının silueti, kid'in ve LAW'ın Bm a hasar verebilecek tekniğin silueti, ada nın aşağı inişi, en az 3 sayılık wano halkının çaresizliğinin çizilmesi, kaido'nun fb si vs vs en az 25 sayı var.
Heh şimdi oldu. !!!

Hala tam değil bunlar sürekli ayağa kalkıyor.
Ama düştü diyelim 2 f6 kaldı wano bitiyor
O konuya bende çok takıldım. Jinbe'nin Yonkou gücünde saldırıları mı varda yenilmiş acaba? Bir önceki bölümde Jinbe'nin dövüşün başından bu yana bir sürü kişiyle aynı anda mücadele ettiğini gördük bu bölümdeyse %100 yenildi gibi duruyor diye bir bilgi var. Yani bunlar Antik Zoan öyle kolayca devrilmeleri mümkün değil. Jack kendisiyle aynı seviye olan İnu ve Neko'yla beş gün boyunca kapışmıştı. Tobiroppo'nun bu kadar ezik gösterilmesini açıkçası yadırgadım. Big Mom Korsanları, Kaido'nun tayfasının içinden geçermiş net bir biçimde bunu görüyoruz.

O konuya bende çok takıldım. Jinbe'nin Yonkou gücünde saldırıları mı varda yenilmiş acaba? Bir önceki bölümde Jinbe'nin dövüşün başından bu yana bir sürü kişiyle aynı anda mücadele ettiğini gördük bu bölümdeyse %100 yenildi gibi duruyor diye bir bilgi var. Yani bunlar Antik Zoan öyle kolayca devrilmeleri mümkün değil. Jack kendisiyle aynı seviye olan İnu ve Neko'yla beş gün boyunca kapışmıştı. Tobiroppo'nun bu kadar ezik gösterilmesini açıkçası yadırgadım. Big Mom Korsanları, Kaido'nun tayfasının içinden geçermiş net bir biçimde bunu görüyoruz.
Tobi roppo bence tam olması gerektiği kadar güçlü. Güçsüz gösterildiklerine katılmıyorum. Pageone, BigMom'a düştü. Kadın yaşayan en güçlü 4 korsandan biri. Who, söylenen doğruysa jinbei ye düştü. Adam bildiğimiz en güçlü balıkadam, çok tecrübeli bir korsan ve rahatlıkla komutan liginde olduğunu söyleyebiliriz. Yenilmemesi için who'nun da komutan seviyesi olması gerekirdi, tobi roppo komutan seviyesinin altı. Drake en güçlü tobi roppo üyesiydi, kendisinin yıkımcılarla mücadele edebileceği söylendi. Maria, robin ve brook ile aynı anda savaşıyor. Sasaki frankynin yıkıcı saldırılarını tanklıyor çom uzun zamandır. Ulti, Bigmomdan çok sağlam saldırı aldı, ayağa kalktı dövüşmeye devam etti. Sonra bitkin haldeyken naminin zeusla beraber ürettiği oldukça güçlü bir saldırıya düştü. Zaten bunlardan fazlalarını yapmaları onları komutan seviyesine çeker. O yüzden söylenen seviyelerine uygun bence güçleri.

Jinbe son saldırısından sonra kolu koka ile kapalıyken gözüküyor. Balık adam karetesine haki eklenebiliyor diyebilir miyiz?

1017. bölümde.
Ryou kullanabiliyor mu acaba ? Geldi hemen aklıma eğer kullanabiliyorsa Who's whonun bu kadar çabuk düşme nedeni olabilir.

Ryou haki olayını karateye ekleme olasılığı var gibi jinbeinin.
Yada ona benzer bi teknik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık