Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes Jinbei tek attı dövüş bitti demeye başladı ama Ulti bile Bigmom'dan saldırı yedi ayağa kalktı Jinbei'den bir saldırı yedi diye WhoWho yenilirse saçma olur.
Dediğin olabilir. Fakat hızlandıracaksa düşebilir. Çünkü gerçekten artık Wano arcında inişe geçmemiz lazım. Düşmanlar yenilmeye başlamalı.

Nasıl olduğu gram umrumda değil de tayfanın dövüşleri hızlıca bitsin. Çok uzadı bu arc kurtulmak istiyorum. Sanji, Zoro dövüşü güzel işlensin yeter. Sonra Bm ve Kaido'ya geçelim artık.

Dediğin olabilir. Fakat hızlandıracaksa düşebilir. Çünkü gerçekten artık Wano arcında inişe geçmemiz lazım. Düşmanlar yenilmeye başlamalı.
Watadsumuki mi ne o deve bile gizli saldırı ile tek atamadı Jinbei.
WhoWho'yu üç saldırı ile yenmemeli.
Dediğin gibi arc bitsin diye kısa geçebilir.Böyle olunca tabi Jinbei çok güçlü goygoyu oluyor.

Watadsumuki mi ne o deve bile gizli saldırı ile tek atamadı Jinbei.
WhoWho'yu üç saldırı ile yenmemeli.
Dediğin gibi arc bitsin diye kısa geçebilir.
Bana kalırsa Ulti, Big Mom'dan sonra kalkmazdı. Sırf elinde zeuslu Nami'ye düşürtmek için kaldırttı. Yoksa Nami vs. Ulti'ye bakıyorsun. Bir şey yok. Zeusun vuruşuna düşüyor hemencecik sjhsjhj
Burada da Who düşmese bile 2 vuruşluk hak bırakmalı. Arcın ihtiyacı bu genel görüşte, çoğu bitsin diye bakıyor. :dd.d

Bölüm gelmeden net birşey demek istemiyorum ama Ulti'nin o kadar saldırı yemesine rağmen ayağa kalktığı ortamda WhoWho'dan fazlasını beklerim.
Bölüm bir gelsin spoillerin çok yanılttığı oldu.
Öyle olabilir evet Ama Asıl rakip vurunca iniyorlar. Namı gibi düşün

Eğer jinbe vs who's who sonlandıysa gelecek bölümün başlığı şu ikisinden biri olur.
Brook/Robin vs Black Maria
Franky vs Sasaki.

Who's who'nun ödülü acıklanmadı enteresan bi şekilde page one ve ulti'nin de ödülünü görmedik. Oda ucan altılının ödülünü herhalde marco da olduğu gibi vivre card üzerinden acıklicak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık