Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fb'ye kadar Roger>Wb>Garp diye düşünürdüm ama adam dövüşü direkt denk çizip geçti. Garpla dövüşseler muhtemelen yine aynısı olacaktı. Bu üçünü farklı bir yere koymuş Oda. Diğer karakterlerden üstünler.
Sengokuyla da dövüşseler aynısı olurdu. Oda eski neslin efsaneleri olarak adlandırdığı karakterlerin karimazısını asla bozmaz.

İttifak yapmazlar dediğin 3 korsan da eskiden aynı tayfada idi ve ikisi şu an ittifak halinde.
Şuanki ittifakları bile op tarihinde başka örneği olmayan ittifak. Hani kolay kola olmaz demem ondan.demek istediğim Misal shanks la kimse ittifak olmaz onu direk temizleyebilirler eğer 4 yonko gücü = denizcilerse. 1/4 kuvvetleri hatta gerekirse 2/4 ünü harcayıp bir yonloyu temizlerler rahatlıkla

Im sama izin vermiyor. Korsan kalmasa denizciler ile uğraşmak zorunda kalacak. Antik zamanda yaptığı katliamı yapmak istemiyor :/
Ama tabi fikir değiştirmişte olabilir. Denge denge nereye kadar.

Son düzenleme:
Sengokuyla da dövüşseler aynısı olurdu. Oda eski neslin efsaneleri olarak adlandırdığı karakterlerin karimazısını asla bozmaz.
Sengoku hiç Garp izlenimi vermedi hocam. Garp zaten ana karakterin dedesi olarak farklı bir yerde oluyor. Üzerine kahraman ünvanı, Roger'ın rakibi olması vs derken Sengoku'dan üstün izlenimi oluşuyor bende. Sengoku'yu imparator seviyesi görüyorum da bakalım. Hiç dövüş çizilmediği için tahminden öteye geçmiyor bunlar .d

Ki bu söylemimden denizci tayfası ve yonko tayfası eşit gibi algılanmasın. Hani tayfası denizcilere yenilse bile tek başına denizcilerin canına okuma potansiyeli olan bir oluşum bu yonkolar. hani kaido yu da bm yide denizci amirallerinin 3 ü aynı saldırsa yine indiremez. Senaryo geregi olmasa ve gen hali olsa wb tek başına merinford daki tüm denizcilerin içinden gçerdi. Yonkolar birysel olarak dünya hükümetine tek başına kafa tutup yenilse nile çok zayiat verdirecek adamlar(belki shanks hariç çünkü onun tayfası denk diye övüldü)
Garp zamanında denizcilerin en büyük gücüydü ki kimse ses etmiyor adama ama garp bile muhtemelen bir yonko seviyesi değil şuan yaşından dolayı ve şimdiki zamanda garp potansiyeli olan kimsede yok denizcilerde. Akainu demeyin bana garp akainu yaşındayken xebec tayfasına giriyordu . Akainu evet güçlü ama yonko ayarı değil

Sengoku hiç Garp izlenimi vermedi hocam. Garp zaten ana karakterin dedesi olarak farklı bir yerde oluyor. Üzerine kahraman ünvanı, Roger'ın rakibi olması vs derken Sengoku'dan üstün izlenimi oluşuyor bende. Sengoku'yu imparator seviyesi görüyorum da bakalım. Hiç dövüş çizilmediği için tahminden öteye geçmiyor bunlar .d
Bir kısım söylediklerine bende katılıyorum ama hepsine değil.
Katıldıgım nokta garp la ilgili kısım. Muhtemelen zirve garp zirve roger zirve wb ve zirve ryuma şimdiye kadarki en zirve adamlar dı ama ryuma roger wb öldü garpta yaşlı geri kalan lar sengokuymuş yonkolarmış falan (40 yaş üstü tüm karakterler:))) anca getir götürünü yapar bu 4 lünün anlatılana göre

Luffy serinin başında Komutan ayarı olan Croco'yu,Moria,yı yenmişdi ki 2 yıl sonra bunlarda zayıf olan Krakerle 12 saat dövüşdü. Atlama öncesini ve sonrasını ayrı ayrı kıyaslamak doğru. Güncel Lucci Cp0'ın üyesi değil lideri olarak tanıtıldı. Sence Sanjiden zayıf olma ihtimali var mı ? En az Yc1den başlar Lucci
Yanlız Croco ve Moria, Krakerden güçsüz

Benden tavsiye amiralleri çok üstün görmeyin yonkoulara olan şey onlara da olacaktır hepsi gözünüzden düşmesin sonra.

Bir kısım söylediklerine bende katılıyorum ama hepsine değil.
Katıldıgım nokta garp la ilgili kısım. Muhtemelen zirve garp zirve roger zirve wb ve zirve ryuma şimdiye kadarki en zirve adamlar dı ama ryuma roger wb öldü garpta yaşlı geri kalan lar sengokuymuş yonkolarmış falan (40 yaş üstü tüm karakterler:))) anca getir götürünü yapar bu 4 lünün anlatılana göre
O kadar fark olduğunu düşünmüyorum. Güncel yonkoular Roger, Wb gibi isimlerle uzun süre savaşabilirler. Zamanında Roger'ın Big Mom'a saldırmak yerine gizlice poneglyph'i yürüttüğünü unutmamak lazım. Getir götürünü yapacak olsa savaşırdı. Eski zirve isimlere 10 dersek güncel yonkoular 8-9 civarıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık