Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018: Jinbe, Who's-Who'ya Karşı

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 150 59.8%
  • Fena Değil

Kullanılan: 73 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 28 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    251
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enies Lobby sitili düzgün 1v1 görmek güzeldi. Öbür tayfa üyelerinin de böyle 1v1 (robin ve brook için 2v1) dövüşlerini görmek dileği ile.

Yalnız Jinbe iyi tanklamış. Who’dan üstün olduğunu ortaya koymuş.

Zaten, hatırlarsanız Jack ile Maria arasında şöyle bir diyalog vardı; "kızıl kınlar, sizin halledebileceğiniz birileri değil." diye belirtmişti. Yani, Tobi Roppo'ların bazıları gerçekten kızıl kınlardan düşük seviyede. Belki aralarından Drake sığrılabilir. YC3,YC2 olarak. Tabii Oda adam akıllı dövüş verirse Drake abimize...

Zaten, hatırlarsanız Jack ile Maria arasında şöyle bir diyalog vardı; "kızıl kınlar, sizin halledebileceğiniz birileri değil." diye belirtmişti. Yani, Tobi Roppo'ların bazıları gerçekten kızıl kınlardan düşük seviyede. Belki aralarından Drake sığrılabilir. YC3,YC2 olarak. Tabii Oda adam akıllı dövüş verirse Drake abimize...
sanırsam drake ya da whos whodan başka kızıl kınla savaşacak güçleri yok sasakiyi daha göremedik onu bilemiyorum

Son zamanlarda okduğum en iyi bölümlerdendi. Yürü be jimbei. Jimbei kesmese bile cp ekibi who's whoyu canlı bırakmayacak gibi. Sonraki bölüm de brook gösterseler mis gibi. Merakla bekliyorum.

sanırsam drake ya da whos whodan başka kızıl kınla savaşacak güçleri yok sasakiyi daha göremedik onu bilemiyorum
Who's Who bence o kadar güçlü çar değil gibi. YC3 seviyesindeki komutanı orta derecede zorlar. En azından Drake farkı var olması gerektiğini düşünüyorum. Sasaki ise zaten, Denjiro'ya kolayca keklendi. Demem o ki, Sasaki de çok güçlü biri değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık