Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018: Jinbe, Who's-Who'ya Karşı

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 150 59.8%
  • Fena Değil

Kullanılan: 73 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 28 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    251
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şu oda afedersiniz her ota b*ka yıldırım ekleyince haoshokumu başka bir şey mi anlaşılmıyor o hareketi yapan beyazsakal olsaydı deprem meyvesi sanardım luffy yapsaydı haoshoku sanardım biraz özgün çizmesi lazım bu arada jinbei whos whonun parmaklarını vücuduyla mı kırdı ?

bu arada umarım whos who kalkmaz ya çünkü daha zoro ve usopp görücez sanji savaşının uzun süreceğini düşünüyorum robin falan var daha

şu oda afedersiniz her ota b*ka yıldırım ekleyince haoshokumu başka bir şey mi anlaşılmıyor o hareketi yapan beyazsakal olsaydı deprem meyvesi sanardım luffy yapsaydı haoshoku sanardım biraz özgün çizmesi lazım bu arada jinbei whos whonun parmaklarını vücuduyla mı kırdı ?
Kral haki nin yıldırımlar daha kalın çiziliyor. Baya forum gezdim herkes bundan şikayetçi. Anlaşılamama durumu. Lakin h.haki efekt de extra hava da da iz bırakma durumu var. Ya da vuruş yapılan yerde

Kral haki nin yıldırımlar daha kalın çiziliyor. Baya forum gezdim herkes bundan şikayetçi. Anlaşılamama durumu. Lakin h.haki efekt de extra hava da da iz bırakma durumu var. Ya da vuruş yapılan yerde
animede durum daha kötü bit bölüm sarı perde atıyorlar diğer bölüm kırmızı yıldırım hatta oden haki kullanırken hiç efekt bile yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık