Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de onu dedim, dün tartıştık baya. Belki başka meyve olsa Luffy bu kadar iyi kullanamazdı, Luffy yumruk adamı spesifik meyveler yaramaz dedim. KARİTORİ itiraz etti, yumruk kullanma zorunluluğu meyveden geliyormuş.
Law'ınkine benzer meyveler uyumsuz olurdu elbette. Magma, deprem falan olsa tadından yenmezdi ama :oleyo:

Ben de onu dedim, dün tartıştık baya. Belki başka meyve olsa Luffy bu kadar iyi kullanamazdı, Luffy yumruk adamı spesifik meyveler yaramaz dedim. KARİTORİ itiraz etti, yumruk kullanma zorunluluğu meyveden geliyormuş.
Bak en basitinden kılıç kullansa bu meyve ile meyvenin ne gibi bir artısı olabilirdi diye düşünelim. Aklıma gelen tek şey adama yaklaşmadan kesmek onuda slash yapıyor yani ve öyle bir dövüşte luffy olduğu yerde böyle görünür.

Ya hadi bak böyle kabul edelim. Maksat kullanıcı olmak ya sadece. Yine Luffy dışında yiyen olur. Garp, Burgess, Bepo, Don Chinjao, Lao G, Zoro'yu Pica'ya fırlatan şu kral yumruk yapan adam. Bak bunlar ilk aklıma gelenler. Hepsi yumruk temalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık