Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Profiline Wano = Sarhoş Kaido yazan biri olarak, serinin kalitesinde düşüş olduğunu düşünüyor olsam da Naruto'yu da okudum ve One Piece'in sonunda neler olabileceğine dair 14 milyon 605 olasılığı inceledim ve gördüm ki: Öyle bir şeyin olabilmesi İMKAN DAHİLİNDE DEĞİL.
Serinin Naruto'yu geçeli çok oldu. Sonuyla da batırırsa Naruto'yu özlemle anacaksınız.

Serinin Naruto'yu geçeli çok oldu. Sonuyla da batırırsa Naruto'yu özlemle anacaksınız.
Bu seride coluk cocuk korsanlik okuluna felan gidip el bebek gul bebek egitim felan almiyor . Ana karakter dislaniyor havasi verilip gercek hayatta dislanan insanlarin duygusuda somurulmuyor . Konu olarakta tamamen alakasiz neyden bahsettigini anlamadim maalesef .

Bakış açına saygı duysam da katılmıyorum söylediklerine. Uzun süren işlerin çoğunda kalite düşer genelde. Bu, anlaşılabilir bir durum ve buna çok sayıda örnek verebilirim istersen. Ayrıca, One Piece'de de kalitenin düşmesi normal ve daha da düşebilir hatta ve yanlış anlaşılmak istemem: Şu hayatta hiçbir şeyden nefret etmişliğim yok ve Naruto'ya karşı bir düşmanlığım da yok ama Naruto'yu özlemle anacağımı sanmıyorum çünkü benim için Naruto kaliteli bir seri olmadı hiçbir zaman ama tamamını okudum çünkü ağzından nükleer bomba atabilen canavarları okumak keyifli.

Bakış açına saygı duysam da katılmıyorum söylediklerine. Uzun süren işlerin çoğunda kalite düşer genelde. Bu, anlaşılabilir bir durum ve buna çok sayıda örnek verebilirim istersen. Ayrıca, One Piece'de de kalitenin düşmesi normal ve daha da düşebilir hatta ve yanlış anlaşılmak istemem: Şu hayatta hiçbir şeyden nefret etmişliğim yok ve Naruto'ya karşı bir düşmanlığım da yok ama Naruto'yu özlemle anacağımı sanmıyorum çünkü benim için Naruto kaliteli bir seri olmadı hiçbir zaman ama tamamını okudum çünkü ağzından nükleer bomba atabilen canavarları okumak keyifli.
One Piece'nin de oraya doğru evrildiğini fark etmişsindir umarım. Tabi ki fikirlere saygı duyuyorum. Benim için Naruto çok iyi bir seriydi, sonu her ne kadar tatmin etmesede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık