Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017: Emirler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam dövüşler, diyaloglar vs. hoşta. Ya ne gerek var lastik meyvesini koruyamadım da çalındı, o yemiş. Neyin gizemi bu yani? Her meyve kendince üstün güçleri var, bunu özellikle belirtip bizi mi gazlamaya çalışıyor? Altından bomboş bi hikayede çıkabilir, gereksiz gizem :)

Tamam dövüşler, diyaloglar vs. hoşta. Ya ne gerek var lastik meyvesini koruyamadım da çalındı, o yemiş. Neyin gizemi bu yani? Her meyve kendince üstün güçleri var, bunu özellikle belirtip bizi mi gazlamaya çalışıyor? Altından bomboş bi hikayede çıkabilir, gereksiz gizem :)
Gizem yok ki reis adam Gomu Gomu'yu çaldırdım, kestanemi çizmeye kalktılar uzadım diyor. Açık açık anlatmış.

Meyvenin önceki kullanıcılarından birinin Rock D. Xebec olduğunu düşünüyorum.
Kaidonun, Luffynin Gomu Gomu tekniklerini beğenmemesi zamanında kaptanının show yapmasından kaynaklı olabilir.
Lastik meyvesinin uyanışının önemli olacağı hep konuşuluyurdu. Shanksların, bile isteye peşine düşüp çaldıkları biliniyor gibi birşeydi.

Bir de Lucci Jyabura Water7 de bir araya geldiklerinde Jyabura biz yakın güçteydik sen ne ara bana bu kadar fark attın demişti.
2 sene içinde de cp-0 a yükseldi Lucci. Whonun hiç bir dönem Lucciden daha güçlü olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Yanımda böyle bir şey savaşsa çok pis gaza gelirdim. Kaybetme ihtimalimiz yok.
Yanımda olsun istemezdim. Tam ihanet edecek tipte çünkü sjdjdifh ama şekil duruyor. Octobus reis.
Siz öyle düşünseniz bile Oda'nın gözünde bunun havalı , güzel , beğenilecek bir hibrit olmadığını düşünüyorum. Öyle beğendiği bir hibrit formu olsaydı Zoro'nun karşısına koyardı Sanji'nin değil.
King daha çirkin olacak. Hatta figürleri bile çıkmış sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık