Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada aslında sen diğer çocuklarında çıkmamasına takılıyorsun anladığım kadarıyla.
Şöyle düşün 1/milyon ihtimal yine olduğu yerde duruyor ama sıradan bir vatandaşın çocuğundan çıkma ihtimali 0,01/m iken mesela h.hakili adamın 100/m olsa aralarındaki ihtimal farkı çok yüksek ama toplamdaki h.hakili sayı/populasyonda bir değişim olmaz. Bu demek olmaz ki her çocuğunda olmalı. Çocuklarında çıkma ihtimali daha yüksek olabilir ki hakikaten mfde konuşulanlar buna da göz kırpar.
He ama burada illa biyolojik düşünmeyin bence. Haki bile bu kadar iz bırakıyorsa (Ryuuma, Oden), irade vb işlerin tek kişiye aktarımı yani mücerret bir şeyin soydan ilerleyişi de olabilir.
Ben Fatihin Hakisi'nin illaki genetik etkilere bağlı olduğunu düşünmüyorum, demek istediğim buydu.

Senin için silahlara hasar vermek bir şey ifade etmiyordu değiştirdin mi düşünceni hayret :ehe:

Kaido, eğlenceli çar ama adam-kadın dövmeye doyamıyor, gözleri ışıl ışıl :hhh:
WB'nin bisentosunu birinin parçalayıp eline verdiğini düşün. Güzel bir şey. Tabi yetmez üstüne yenecek de.:D

Sanji p.up alana kadar nasıl ki Jinbei yi tayfaya dahil etmedi Sanji P.up aldıktan sonra dahil etti. Yamato'yu da Luffy ve Zoro p.up almadan dahil etmedi tayfaya... Aslında Oda nın amacı serinin başından beri süre gelen canavar 3 lüyü tayfaya yenileri de gelse bozmamaya çalışmak. Bu yüzden sıralama wano sonu için şu şekil olabilir.

Luffy > Zoro > Sanji > Yamato > Jinbei

Ben Doflamingo'nun her ne kadar soylu olarak görünse de atalarında bi yerde D. ya da korsan bağlantısı olduğunu düşünüyorum.
Hatta bunun bir göstergesi olarak Corazon gibi bir kardeşi vardı.
Yok eğer böyle değilse de,
Nasıl ki şuanki bilgimize göre sadece adında D. olanlarda kral haki yoksa, soylu olanlarda da kral haki çıkmayacağını söylemek yanlış olur.
Öyle olsa Im gibi her şeyin başında görünen bir karakter var olmazdı.
Eğer Doflamingo'nun ailesi safkansa, ki Kutsal Ejder oldukları için başka ihtimal yok, dediğin gibi bir korsan bağlantısı olmasıçok zor. Çünkü Donquixote Ailesi, 20 kurucu krallıktan birisi. Ayrıcalıklarından vazgeçenler geri alınmıyor. Senin dediğin gibi tamamen genetiğe bağlı bir durum olsa, sadece belli başlı kimselerde görülen bir şey olurdu. Genetik bir nebze etkili olabilir, fakat olayı tamamen buna bağlamak yanlış.

Eğer Doflamingo'nun ailesi safkansa, ki Kutsal Ejder oldukları için başka ihtimal yok, dediğin gibi bir korsan bağlantısı olmasıçok zor. Çünkü Donquixote Ailesi, 20 kurucu krallıktan birisi. Ayrıcalıklarından vazgeçenler geri alınmıyor. Senin dediğin gibi tamamen genetiğe bağlı bir durum olsa, sadece belli başlı kimselerde görülen bir şey olurdu. Genetik bir nebze etkili olabilir, fakat olayı tamamen buna bağlamak yanlış.
Belki de tüm olay All Blue'dur ?

Yamatoda kral hakiyi kullanmayı biliyorsa geçmiş olsun dah kelepceleri nasıl çıkartamadı bu merak ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık