Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koreli'ye salı günü spoiler atmadığı için kızıyorduk ama bu bölümün spoilerını atmak için ben de acele etmezdim. :s
Bir de Nepalli'ye kızdılar iyi bölüm yazamamış bu hafta diye. Bölümün kendisi daha kötüymüş.

Ulti serinin en dayanıklı karakterlerinden çıktı resmen. Ölüm Yıldızı vari kendisini delip geçen kocaman bir lazer saldırısı yediği halde gıdıklanmamış. Ayrıca Zeus sayesinde Nami'nin sopası artık şekil de değiştirebiliyor. Ver Oda, ver. Daha da ver.

Ben bölümü beğendim ya taşlamayın ama. :(. Nami ile Usop kısımları iyi bence. Namiye yeni güç lazımdı Zeusla iyi oldu. Tabi safya israfı kısımlarda vardı ama. O kadar da olsun yıllardır okuyok hep böyleydi. Luffynin Dof vssinde saniyelere bölümden sonra hepsi güzel geliyor. :(

Bir de Nepalli'ye kızdılar iyi bölüm yazamamış bu hafta diye. Bölümün kendisi daha kötüymüş.

Ulti serinin en dayanıklı karakterlerinden çıktı resmen. Ölüm Yıldızı vari kendisini delip geçen kocaman bir lazer saldırısı yediği halde gıdıklanmamış. Ayrıca Zeus sayesinde Nami'nin sopası artık şekil de değiştirebiliyor. Ver Oda, ver. Daha da ver.
Ulti en dayanıklı falan çıkmadı,Oda zıvanadan çıktı,saçmalıkları aldı başını gidiyor,durdurulamıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık