Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nami, Ulti'yi yeniyormuş. Eğer Ulti'nin daha önce Big Mom'dan aldığı darbelerin üzerindeki etkisi düşükse ve Nami, bir Tobi Roppo üyesini gerçekten üstün gelerek yenmiş şekilde yansıtılacaksa Brook ve Robin'in iki kişi, bunlardan birine karşı dövüşmesi yine sıkıntı bir durum halini alıyor bana kalırsa. Brook'a Who's Who istiyoruz, o kadar dedik!

Nami, Ulti'yi yeniyormuş. Eğer Ulti'nin daha önce Big Mom'dan aldığı darbelerin üzerindeki etkisi düşükse ve Nami, bir Tobi Roppo üyesini gerçekten üstün gelerek yenmiş şekilde yansıtılacaksa Brook ve Robin'in iki kişi, bunlardan birine karşı dövüşmesi yine sıkıntı bir durum halini alıyor bana kalırsa. Brook'a Who's Who istiyoruz, o kadar dedik!
Bigmomdan aldığı darbe Ultinin topisini ropposunu patlatmıştır ya!

Öyle olması lazım çünkü Franky vs Sasaki'yi düşünürsek Brook'un da Who's Who'yla kapışması gerekir. Brook'un, Franky'den aşağı kalır bir yanı yok çünkü.

Bigmomdan aldığı darbe Ultinin topisini ropposunu patlatmıştır ya!
Sayıda nasıl yansıtılacağına bağlı bence. Bir de Kaido da savaş başından beri onlarca kişiyle dövüştü, yüzlerce darbe aldı ama Luffy yine de onu aşarak kazanacak büyük ihtimalle. İttifaka kıyasla düşmandaki güçlü dövüşçü sayısı çok az olduğu için diğer eşleşmeleri de bu şekilde değerlendirmek gerekebilir.

Öyle olması lazım çünkü Franky vs Sasaki'yi düşünürsek Brook'un da Who's Who'yla kapışması gerekir. Brook'un, Franky'den aşağı kalır bir yanı yok çünkü.
Burada ufak bir yanlış yorumlama var. Franky, Shogun'u ile birlikte 1v1 yapıyor. Brook ve Robin'in 2v1 alması tutarlı o yüzden. Nami de Big Mom'dan yardımla aldık dersek dengeli oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık