Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilmiyorum, ne yazdığına bakmadım. Metnin içinden bir kısmı kopyalayıp attım. Bunun her hafta yazdığı spoilerları da Nepal dilinden çevirip buraya atıyorum.
Dediğim gibi eğer o metnin tamamını paylaşman mümkün ise ben onu bir şekilde çeviririm. Hatta istek olursa tamamını türkçe yapar buraya atarım

Keşke Odanın editörü gibi bir şey olsa Oda Nepalliden fikir falan alsa güzel olurdu.
Çizimim iyi olsa, kendim karalama bölüm yapardım her hafta diyordu. Amatör olarak yazarlık yapıyor, ondan kalemi iyidir. Verdiği spoilerlar tutmadığı için benim sitedekiler sana gülüyor dediğimde, "ben kendi hikayemi yazıyorum, tutup tutmaması önemsiz" demişti.

Çizimim iyi olsa, kendim karalama bölüm yapardım her hafta diyordu. Amatör olarak yazarlık yapıyor, ondan kalemi iyidir. Verdiği spoilerlar tutmadığı için benim sitedekiler sana gülüyor dediğimde, "ben kendi hikayemi yazıyorum, tutup tutmaması önemsiz" demişti.
Ben hayranlıkla okuyorum her hafta yazdıklarını çok büyük bir bakış açısı var. One Piece'ye ayrı bir hava katıyor. Dediği gibi tutup tutmaması önemsiz güzel kalemler çıkartıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık