Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016: Ben O-Tama

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    281
Oden'e attığı saldırıyı da koyun. En basitini o yemiş ve pekmezi akmış gibi duruyor.

Hani bütün Zoro fanlarının direk Yonkou seviyesi yaptığı adam.:D

Terlememişse hiç oralı bile olmayız :artiz:

Artık bu Kral hakiyi etkin kullanan karakterlerin yanına başka karakterlerin gelmesi zor. Duman etti ortalığı Oda hazretleri insan önceden bir geliyorum dedirttir. Biz Roger ve WB olayını B hakiye yormuştuk, b haki şuan itin bir yerinde geziyor.
Wb ve Roger seviyesi diyorduk o hakiye. Kaido'nun hakisinin de aşağı kalır yanı yok. Hayır, bu Luffy, Kaido'yu yendikten sonra cidden kim durabilir karşısında? Kaido'yu yenmek demek, zaten Roger ve Wb seviyesi demek. Hadi, ilerisi için Bb'yi anlıyorum. Onun iki meyvesi var, önemli bir sınav olur yine.

Sonra? Naruto'da Obito, Madara ve Kaguya gibi sürekli uçacak galiba güçler. :/Bakalım, Oda efendi nasıl işleyecek.

Çok iyi dedim. Sonunda Zeus Nami'ye kavuştu. Bu arc mama onu geri alamaz. Uzun bir süre beraber olacaklar gibi. Hayırlı olsun.
Buluttan balyoz olayını anlamadım ama gerisi güzel.

Çok kötü seçeneği Oluru yok olarak yazılsaydı ona basardım. İlk defa One Piece e kötü oyu verdim. Adam son 4, 5 bölümdür sinirimi bozuyor. Çok yavaşladı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık