Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016: Ben O-Tama

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    281
Queen önemsiz, kim alırsa alsın da King'in olayı var. Hangi ırka mensup ve bu durum ne gibi sonuçlar doğuracak? Yani nedir bu gizemli ırk meselesi. Zaten adamın görünüşü bile silüetvari. Irkından da silüetvari bahsedildi. Oda'nın gözde karakterlerinden olmalı. Bu adam düşecekse arada kaynamaz. Sanji Queen'den sonra bunu alır ama uzun sürer, sonra da King tayfaya katılır.

Queen önemsiz, kim alırsa alsın da King'in olayı var. Hangi ırka mensup ve bu durum ne gibi sonuçlar doğuracak? Yani nedir bu gizemli ırk meselesi. Zaten adamın görünüşü bile silüetvari. Irkından da silüetvari bahsedildi. Oda'nın gözde karakterlerinden olmalı. Bu adam düşecekse arada kaynamaz. Sanji Queen'den sonra bunu alır ama uzun sürer, sonra da King tayfaya katılır.
Queen için dediklerine katılmasam da, King'in tayfaya katıldığı bir senaryo görmek istiyorum gerçekten!

Queen için dediklerine katılmasam da, King'in tayfaya katıldığı bir senaryo görmek istiyorum gerçekten!
Çünkü, Judge için hala açıklanmayan bazı bilgiler var. Vegapunk ile arasında nasıl ilişki olduğu ve süper insan deneyinin tam olarak ne olduğuna kadar çok bilgi verecek. King'in ise sadece özel ırk olması var. Biraz flashback sosu ile süslenir o kadar. Tabii bu ark için. Büyük ihtimalle Noah'ı yapan yok olmuş ırk olabilir.

Bence King Marcoyla sonuna kadar dövüşecek ve Zoro fanları hüsrana uğrayacaklar.
Yani aslında King ve Queen'i ilk gördüğümüzde Zoro'nun ve Sanji'nin rakipleri olduklarını düşünmüştük. King'in katanası, sadist bir psikopat oluşu bunu düşünmeye itti. Aynı şekilde Queen içinde Sanji'ye benzediğini düşünmüştük. Gerek kadınlara olan tutkusu, gerek King'e sataşmasından bunu düşündürdü. Sanji şu anda Queen'le kapışıyor. Zoro'nunda,King'le kapışması muhtemeldir. Hatta şunu da düşünmüştüm Queen ve King bazı yönleriyle bizim ikiliye benziyor ya Zoro, Queen'le kapışsa ve Sanji'de King'le kapışsa ve içlerinde kalanları düşmanlarına dayak atarak rahatlasalar. Yani Sanji, King'in tavırlarında ve davranışlarında Zoro'yu görecek ve bir güzel dövecek. Sonra bir rahatlama gelecek. Aynısı Zoro içinde geçerli. Queen'de, Sanji'yi görecek ve daha böyle heveslenerek dövecek falan filan işte. Çok eğlenceli bir sahne olurdu bence.

Aslında Usopp trolleyerek de alabilir Auger'ı. Adamın en son ciddi dövüşü Alabasta'daydı galiba. :ehe: Balıkadam adasında da bir şeyler yapmış olabilir tam hatırlayamadım şimdi
Yok bence Elbaf arcında korkusuz biri haline gelecek. Ondan sonra zekasını ve soğukkanlılığını daha iyi kullanacaktır. Gözlem hakisi yanında biraz daha hızlı ve atik biri haline gelse hatta iyi bir fiziksel güce de kavuşsa fena olmaz. Tabi bu dediklerim olacak ama seri sonuna kadar olacak olan sadece gözlemini en üst seviyeye çıkarmak olacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık