Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016: Ben O-Tama

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    281
Bir insta gönderisinde Nami ve Maymun Kralı ile arasındaki benzerliklerinden söz etmişti. Cidden şaşırtıcı derecede mükemmel tespitler.

Tespitler (Bunların arasında kendi eklediğim de var):
  • İllüzyon da olsa klon yapabilmesi aynısında Maymun Kral da var.
  • Devasa şekilde uzayan sopası
  • Ve her ikisinin de özel bir buluta sahip olmaları. Eğer Nami, buluta binebilirse tam Maymun Kral olma yoluna ilerliyor
Bu arada Maymun Kral söyle bir tip:
Nami ise de böyle tip olmaya gidiyor:
Bir de bunu ekleyeyim. Maymun Kral, kurnaz biridir. Bizim Nami de aynı şekilde kurnazdır.

Bu kadını Bigmom karnından deşmedimi 3 bölüm önce nasıl iyileşmiş böyle anlayamadım
.

Aslında bölüm iki önemli olayı bize söylemeye çalıştı lakin üstüne çok düşünülen şeyler olduğu için okuyucuları şaşırtmadı.
1- Nami'nin fiziksel bir güce sahip olması
2- Yamato'nun tayfaya katılma isteği
Bunlar önemli şeyler.

* Zeus haki kullanıyor olabilir bu arada. Yani herkesten önce Nami haki gücüne kavuşmuş olabilir. (İradesi, benliği olan şeyler haki kullanabilir.) Zeus ise kendine şekil verip haki kullanıyor olabilir. Eğer Oda böyle bir şey düşündüyse keşke Logia tipli birini Nami'nin karşısına çıkarsa imiş.*

-Yamato kendine güveniyor belli ki bugün için hazırlanmış ve fırsatı görüyor. Kaido evladını güçlü yetiştirmeye çalıştı. O adada kendinden sonra ki en güçlü Zoan meyvesi de kızına aittir. Kaido'nun kendimi tutmayacağım ifadesi de kızının güçlü olduğunu bilmesindendir. 5 Novaya sırıtan, takmayan adam kendisi. Savaşın uzun süreceğini sanmıyorum yine de. Kaido astlarının kaybetmiş hallerini gördüğünde "katliam moduna" geçer. İmparator'a saldıranların bedel ödeyeceğini düşünüyorum.

*Japon-Moğol savaşının sonucunu etkileyen denizdeki fırtınaydı.*

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık