Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015: Zincirler

Bölüm nasıldı?

• Istediğim gibi

Kullanılan: 252 75.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 63 18.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orada sadece 10 dakika dinlense dediğin gibi derdim ama kalkıp sonrasında bayılıyor bayağı bir dinleniyor.
O baygınlık en fazla 3 dk sürmüştür. Luffy bayıldıktan hemen sonra zoro law kid killer bm'yi ongashima dan aşağa fırlatıyor bm'nin denzie ulaşması 30 saniye bile sürmez prometheus denize düşmeden kurtarıyo. ardından da zoro'nun aşura saldırısı var. luffy'nin hakisini 10-20 dk da tamamen yenilenmesine imkan yok zaten. g4 den sonra bayağa zayifladı luffy bence.

Ben güç anlamında dememiştim ya öylesine Drake olsun demiştim.

Kaido'yu alacak olan Luffy ki onun da sırf Kaido için ne kadar hazırladığı ortada. Law ve Kid'in Big Mom'ı indirmesi şu an için bana göre gerçekleşmeyecek.

Drake de şu an için YC3 falan alabilir. Onun üstü için biraz daha fazlası lazım. O aradaki makas biraz fazla.
Big Mom kanseri maalesef devam edecek gibi. İşin kötü tarafı Luffy'e de yar etmeyecek gibi onu. Kara bir leke gibi seride kalacak.

Bir de Hawkins'in verdiği yüzde 1 oranı Luffy için diyebiliriz artık sanırım. Sabaha kadar sağ çıkamaz diyordu, şuan gece.Sabaha kadar biraz tedavi görür ya da dinlenirse direkt o olduğunu kesinleşir zaten.

Yonkoular ve Rogerla Zoro'yu bir mi tutuyorsun :D Adamlar doğuştan güçlü zaten (BM) daha aile bağları açıklanmadı ama Zoro'nun öyle Ryuma'nın soyundan falan geldiğini sanmıyorum düz insandır bu bahsettiğin kişilere yetişmek için onlardan çok daha fazla çalışması lazım.
Shanks Roger bunlar normal insan gibi duruyorlar. Doğuştan güçlü muhabbetleri yok. WB bile öyle olmayabilir. Diyelim ki doğuştan güçlüler o zaman Luffy de doğuştan güçlü deriz. Bu seride olay haki üzerinden dönüyor. Fiziksel güç fark yaratan bir faktör değil. Luffy kral hakiyi kullandığı sıra çıplak el Melez mod içerisindeki Kaido'nun balyozuna çıplak el dalıyordu.

Hele Roger ve WB arasındaki cüsse farkına rağmen tamamen denk çarpışmaları felan hep bunlarla alakalı. Belki de Shanks Kaido ile çarpışsa vurup fırlatıcak. O yüzden bir insanı öyle farklı bir yere koyacak tek bir güç faktörü yok. Fiziksel güç ve hız bunlar üzerinden Oda büyük uçurumlar yaratmıyor.

Bu arada Mihawk'ı her gün ağırlık kaldırırken düşünebilen varsa gelsin burada açıklasın. Ya da Amiral'leri?

Bir ihtmal Garp yapıyordur. O da küçük şeyler işi olmaz. Herif çıplak el dağ tuz buz etmek ile idman yapıyormuş.

Mantıklı, hele Yamato kaplan çıkarsa daha mantıklı olur.

Senin gibi Sanji vs King görmek isterdim Drake de Queen'i alacaktı. Güzel hayallerdi...
Sanji, King'i alsa Allah derim tabii. Hem King'i alacak gücü de var Sanji'nin. Hem orada sapasağlam Drake'in olduğunu unutmamak lazım. Bu adamın Queen ile husumeti olduğu gerçeği de var. Ben denklemimi ona göre kurdum. O yüzden Oda her an bize fake atabilir. Drake ya tek başına King yürür (ki diğer novalar Kaido, Big Mom alıyor) ya da Zoro ile King'e yürür. Olmadı Apoo ile karşılaşır.

Bu arada yaralı Jack'i bile Sanji ile teke tek karşılaşmasına razı olunmuyordu.
Hatırlatırım. 9 kızıl kın ve Sanji vs Jack diyenleri gördü bu gözler.

Son düzenleme:
Bir de Hawkins'in verdiği yüzde 1 oranı Luffy için diyebiliriz artık sanırım. Sabaha kadar sağ çıkamaz diyordu, şuan gece.Sabaha kadar biraz tedavi görür ya da dinlenirse direkt o olduğunu kesinleşir zaten.
Ben de böyle düşünüyorum karşısındaki killer ile bire bir atıp ona bu kadar düşük ihtimalin var beni yenmek için diyecek kadar saf değildir herhalde xD

Ben de böyle düşünüyorum karşısındaki killer ile bire bir atıp ona bu kadar düşük ihtimalin var beni yenmek için diyecek kadar saf değildir herhalde xD
O sahne değil ya en başında X Drake'e hain pusu kurmuşlardı, orada fal bakıyordu o adamın sabaha kadar yaşama şansı yüzde 1 diyordu. O luffy işte.

O sahne değil ya en başında X Drake'e hain pusu kurmuşlardı, orada fal bakıyordu o adamın sabaha kadar yaşama şansı yüzde 1 diyordu. O luffy işte.
Hımm ama bir şey değişmiyor, Genel olarak kendi tarafına ve diğer tarafa bakıyor o oranları verirken. Yoksa bunu yoldan geçerken döveler.

Süpernovalar içinde en dandiği, en gereksizi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık