Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015: Zincirler

Bölüm nasıldı?

• Istediğim gibi

Kullanılan: 252 75.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 63 18.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro hala Luffy'nin Sanji için o 1000 adam gucundedir lafı üzerine ben de 2000 kişi ederim lafını söylüyor. Demek ki Zoro oradan bu yana gelişmemiş. Yapılan her şey Enma sayesinde demek ki.

Edit: Başka bir yorum ise Nami o sıra ''hıhım evet üzülme sen o kadar güçlüsün diye'' moral vermek istemişti.

Yani Zoro da pek o sıra bu sözüne inanmıyor gibi duruyordu. Şimdi 2000 adam gücüne gelmiş de olabilir.
Zorolu enmayı kullanan Sanji kaç adam gücündedir reis?

Morianın söylemlerine göre tayfası biraz daha güçlü olsaydı Kaidoyu yenebilirdi. Prime Moriayı ciddi manada güçlü bekliyorum ben.
Sadece onu baz almamıza da gerek yok.Mihawk,Dof,Croco,Hancock da var Mihawk ve Dof harici hangi shici Cimbeiden güçlü diyebiliriz.Balık adam ırkının da bilinen en güçlü karakteri.
Belki birde kuma ile Hancock. Ama çok aşağı kalır yanları yoktur.
Kuma Hancock Ace Jimbei who peros aşağı yukarı aynı kulvar bence.
Sanji mesela 2 üst kulvara geçti.

Buna katılmıyorum ben. Zoronun yonkoulara karşı bu kadar da olsa durabilmesi çok ciddi bir şey ama bence bunu beklemeyen yoktu içimizde. Yonkou saldırısına dayanıp zarar verebilen biri illa komutan üstü diye düşünmemek lazım. Bir komutan da böyle bir şeyi rahatlıkla yapabilir çünkü. Mesela Cracker Kaidoya çizik atsa ya da bisküvileriyle saldırıları karşılasa bana hiç şaşırtıcı gelmez. Komutanlara karşı şansı varmış dedirtir elbet ama illa onlara karşı rahat kazanır anlamına gelmez, gelmemeli.
Hatta Zoroyu geçin Luffy bile komutanları çantada keklik görecek bir durumda değil henüz.
Öyle yada böyle denizcilerin birkaç kez yakalayıp idam edemediği bir durum söz konusu. Öyle kolay değil kalıcı yara vermek, şu zamana kadar 1 tane kalıcı yara verilmiş karaktere. O saldırıyı yedikten sonra ayağa kalkacak bir kaptan var mıdır dersin ?

Öyle yada böyle denizcilerin birkaç kez yakalayıp idam edemediği bir durum söz konusu. Öyle kolay değil kalıcı yara vermek, şu zamana kadar 1 tane kalıcı yara verilmiş karaktere. O saldırıyı yedikten sonra ayağa kalkacak bir kaptan var mıdır dersin ?
Hiçbir komutan Zoronun tek saldırısına düşmez. Canından can alır yenilseler bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık