Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015: Zincirler

Bölüm nasıldı?

• Istediğim gibi

Kullanılan: 252 75.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 63 18.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ölümün kıyısına yaklaştıkça güçlenen malum ırk gibi Luffy'de bayıldıkça güçleniyor demekki.

Çocuk kafaya darbe aldıkça haki/çakra kanalları açılıyor heralde. Önce baygınken bakmayı öğrendi, şimdi konuşabiliyor; sırada baygınken hareket etmek var bunun için bir kere daha bayılması lazım o da sıradaki dövüş içinde gerçekleşir zaten.
Aynen. :D Aslında hepimiz o shonenin yansımasını okuyoruz Oda baya hayran.Özellikle bu etkiler Law ve Kid gibi çevresine toplanan tayfaya da yansımış durumda.

Dediklerinin içi dolu olsa haklı bir ego diyeceğimde yaptıği bir şeyde yok anca konuşuyor.

Kid'i severdim ama bu çocuk triplerine katlanamıyorum xD
Aynen. Şuan için sadece egosunu konuşturmakta başarılı. Ne zaman etkiler o zaman hak veririz de... Aklı selim olan biri zaten bu adada bir imparatoru tek başına yenebileceğini düşünmez. Luffy'nin alması için bile Kaido'ya kaç kişi dokunuyor.

Kid'in de kişiliği bu. Law, " madem öyle buyur devam et. " demiş olsaydı keşke. Şamarlanınca " Ne bakıyorsun Trafalgar el atsana. " diye çığırır. :oleyo:

Zoro fanlarına hayranım adam Sanjinin elinde oyuncak olmuş yerlerde tekmeleniyo ama hala üstünlük komplexlerinden bişey kaybetmiyorlar.:ühü:
Arkadaşlar neden haala yıllardır bu kalıplardan çıkmıyorsunuz kendinizi sınıflandırıyosunuz. Seriye perspektif bakmanız gerekmeli bir karakteri sevebilirsin ama rakibini ezmeniz, eziklemeniz çocuksu...
Ben zoroyu sevmeme rağmen bugün Sanji den gurur duydum onun adına sevindim oysaki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık