Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015: Zincirler

Bölüm nasıldı?

• Istediğim gibi

Kullanılan: 252 75.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 63 18.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kısım tamam. Bence Luffy joyboy. Fakat Momo harici diğerleri duymazken, "denizin içinde bile Luffy'nin sesini duyuyor gibiyiz." diyen Jean Beartlar var. Nasıl oluyor da bu sesi duyan sadece Momo ve Jean Beartlar. :hmm:
Herhalde sesini herkese duyurma meselesi joyboya özgü bir güç . Luffy bildiğimiz gibi suya girince gücünü yitiriyor luffy o sırada kalan son gücü ile Jean beartlara sesini duyuruyor ( özellikle onlara değil yakınında kim var ise) momonosukenin meselesine gelirsek momonosuke zaten diğer insanların duymadığı sesleride duyabiliyordu bence luffy bu olayı çözdü ve onunla konuşabildi.
Kısacası; sesini duyurma meselesinde kişi luffy gibi diğer sesleri duyuyor ise güç kullanmadan yada biraz güç ile yaparken diğer insanlara duyurmak için belli bir efor
( güç) sarf ediyor.
Bunlar benim düşüncelerim ve mantığa oturtma şeklim daha değişik bir meselede çıkabilir.

Herhalde sesini herkese duyurma meselesi joyboya özgü bir güç . Luffy bildiğimiz gibi suya girince gücünü yitiriyor luffy o sırada kalan son gücü ile Jean beartlara sesini duyuruyor ( özellikle onlara değil yakınında kim var ise) momonosukenin meselesine gelirsek momonosuke zaten diğer insanların duymadığı sesleride duyabiliyordu bence luffy bu olayı çözdü ve onunla konuşabildi.
Kısacası; sesini duyurma meselesinde kişi luffy gibi diğer sesleri duyuyor ise güç kullanmadan yada biraz güç ile yaparken diğer insanlara duyurmak için belli bir efor
( güç) sarf ediyor.
Bunlar benim düşüncelerim ve mantığa oturtma şeklim daha değişik bir meselede çıkabilir.
Momo'yu biliyordum da diğer kısım tuhaf gelmişti. Açıklanana kadar bu mantıklı geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık