Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015: Zincirler

Bölüm nasıldı?

• Istediğim gibi

Kullanılan: 252 75.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 63 18.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acenin gelişimi ile bence jimbeininki bir değildi. ACE daha sağlam adımlar attı. He bence Ace iyi bir yonko 4. Adamı seviyesinde. Peros,who falan dengidir. Jimbei tahminimce bu seviyeye 2 senelik ara ve wanoda kapatır birazda üstüne çıkar. Dof ve ace-peros arası bir yere oturur. 750 mlik bir korsan seviyesi gibi birşey olur

Normalde sesini duydukları varlıklar antik çağlardan kalma oluyordu ama bu sefer luffy duyan değil konuşan kişi bunun bizi götüreceği iki yer var.
1- Luffy beklenen kişi ( joyboy) olabilir.
2- Luffynin içinde antik çağlardan kalma birşey var.
Şuanlık bu ikisinden biri gibi duruyor. Seride sadece kayıp yüzyılda yaşamış ve onunla ilişiği olan şeylerin sesi duyulduğu için şuanlık bu ikisinin oluru var. Belki ilerleyen bölümlerde bu konuyu daha düzgün şekilde işler.
Bu kısım tamam. Bence Luffy joyboy. Fakat Momo harici diğerleri duymazken, "denizin içinde bile Luffy'nin sesini duyuyor gibiyiz." diyen Jean Beartlar var. Nasıl oluyor da bu sesi duyan sadece Momo ve Jean Beartlar. :hmm:

Sanjili kısımlar müthişti. Queen’i dövmesi ayrı güzel, Zoro'ya muamelesi de komik baya :)

Luffyli kısımları beğenmedim. İyice suyu çıktı mucize falan diyorlar. Seçilmiş kişi falan neyse de bu gidişle harbi harbi mucizevi bir varlık çıkacak bu çocuk.

Acenin gelişimi ile bence jimbeininki bir değildi. ACE daha sağlam adımlar attı. He bence Ace iyi bir yonko 4. Adamı seviyesinde. Peros,who falan dengidir. Jimbei tahminimce bu seviyeye 2 senelik ara ve wanoda kapatır birazda üstüne çıkar. Dof ve ace-peros arası bir yere oturur. 750 mlik bir korsan seviyesi gibi birşey olur
Ace savunmak pek adetim değil ama bir Entei atsa Peros Osmanlı macununa döner.

Bence biz bu zamana kadar Jinbe'nin gerçek gücünü hiç görmedik. Who's-who ile olan dövüşünü de bence zorlanmadan kazanır.
Aynen, görüldüğü panellerde öyle zorlanıyormuş halide yoktu zaten. Bloklarken sağa sola bakınıp başka şeylere odaklanacak düşünecek kadar rahat bir görünümü vardı. En başından beri jacki almasını bekliyordum şahsi görüşüm ama olmadı işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık