Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015: Zincirler

Bölüm nasıldı?

• Istediğim gibi

Kullanılan: 252 75.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 63 18.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla Korsanfan'ın logo tasarımcısı kimse Sanji hayranı olduğu kesin.

Yakışmış valla.Çok güzel gözüküyor.Elinize sağlık.???

Luffy denize düşüyor çünkü denizden bile sesini duyurabildiğini öğrenmemiz gerek. Yoksa zemine düşerdi. Yİne Oda'nın bir şey olması için hikayeyi şekillendirmesi şeysi.

Bir de şunu yazmazsam içimde kalırdı
Kinemon'un acıları
1evladini arkadaşlarını kaybetmiş bir samuray artık paramparça gerçek anlamda da param parca kafa bir yerde gövde bi yerde
2 mirasın koruyucusu ve küçük sapığa babalik yapan daha aci bir geçmişin ortaya çıkışı
3 dağ tanrısı olayının sorumlusu olması vicdan azabı ve odene olan büyük borç
4 oden gittiğinde oradaki fakirlik fukaralik ve gubetlikle uğraşmak zorunda kalma
5 odenin ölümü ödenemeyen borcun ağır yükü hayran oldugu insanin haşlanarak ölmesinin verdiği derin üzüntü
6 acısını bile yaşayamadan zamanda 20 sene ileri gitmesi karısından ayrılmak zorunda kalması
7 başka bir zamanda 0 bilgi ile denize açılarak müttefikler toplayıp ondenin son isteğini yerine getirme misyonu
8 kankasi kanjuro'nun hayin çıkması ve küçük sapığı kaçırıp planları sızdırması
9 intikam için savaş ve ağır yenilgi
10 yenilgi sonrası iyileşme sürecinde kanjuro'nun oden kılığında gelip bunların psikolojilerini bozması
11 kankasi kanjuryoyu ilk öldürme
13 sapık veledi kurtarma yolunda kınlardan birinin kılıçlanması sanmiyorum ama ölmesi hemde oden kilikli kanjuro tarafindan
14 kankasi kanjuryoyu ikinci kez öldürme
15 sapık veledi kurtarmaya gidip kaido tarafından ezilmesi gerçekten ezilmesi bu arada baya vurarak ezdi adam
16 sapık veledi gerçekten evladı gibi sevmesi ve bu güç ile son bir çaba göstermesi ama onunda bicaklanmasi

Iyice leyla ile mecnun 3. Sezona döndü kinemon ismail abiii didin didin dididididi didin didin ... şeklinde sürekli alakasız dram acı göz yaşı üzülemiyorum çünkü gerçekliğini kaybetti ölse desem yine efsane olamayacak bilmiyorum galiba yazarlar sıkışınca heryerden üstümüze dram atmak zorunda kaliyorlar ama biraz azalt be kardeşim hepsi acı çekiyor ama en cok kinemon e yeter da

Bu arada bölümle alakalı olduğunu düşündüğüm için yazdım eğer degilse haber edin bir yere kopyalar kaldırırım seviliyorsunuz bye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık