Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro vs king olacaktı madem neden bu kadar uzattın diyesim geliyor ama zoro'nun kaido ile yüzleşmesi kral haki sahibi olduğnu öğenmek icin gerekliydi muhtemelen. Chopper'ın 10 dk'dan kisa zamanı vardı,şimdi 3-4 dk'ya düşmüştür o kisa sürede zoro'yu tedavi edecek muhtemelen cünkü süresi bitmiş olsa zoro'yu tedavi edecek durumda olmazdı.
Zoro vs King olacağı kanısına nerden vardın
chopper önce kendisini tedavi etsin hem zoro Luffy gibi süt içince bi anda iyileşmiyor 10 dakikada olacak iş değil ancak Marco iyileştirebilir o da savaşıyor ha gökten Mansherry hime düşerse iş değişir :bilmem:

law adamdir. Tayfasi da artik adamdir.

Konusmalara bakinca söyle düsündüm. Bence zoro fanlari sevinmeli. Sanji gibi gömülseydi birak kaido çizmeyi wano'nun yolunu bulamazdi. Muhtemelen arc kapadi zaten savas artik ortalarda, sonlara yaklasiyoruz ayrica suan momo bile tek atar :)

Sanji fanlari da bence sevinmeli, tabiki oda artik saçmaladi ama mecbur kaldi artik muhtemelen queen ya da king alicak arada belki peros da pataklar.

King/queen harcayan sanji =kaido çizen zoro (herkes mutlu)
Nasıl Zoro eşit oluyo Sanjiyle Kaidoya bi çizik attı diye ben bunu kesinlikle kabul etmiyorum. :of: :mincika:

O değilde Luffy nin yediği dayağı seride kimse yemedi anasını satayım . :hhh: Bu kadar dayak yiyerek başka kimse Korsanlar Kralı olamaz aga :artiz:

Oda Dof ayarında birini acaba Luffye tekletir mi ilerde??
Hep vsleri 2 3 aşamalı oluyor yeter tek aşamada olsun veya tek atsın geçsin.

Nasıl Zoro eşit oluyo Sanjiyle Kaidoya bi çizik attı diye ben bunu kesinlikle kabul etmiyorum. :of: :mincika:
Olay ayni enies loby gibi. Oda böyle isledi düsününce mantikli. Gerçi queen/king kaido ile kapissa heralde çizikten fazlasini birakir. Belki de sanji>zoro olur bilemedim. Ama esit diyelim biz. Arc sonu da sanji ödül olarak 1-2 tik önde olur simdiki gibi. Sonra adayı açarlar falan filan ve wano bitti.

Olay ayni enies loby gibi. Oda böyle isledi düsününce mantikli. Gerçi queen/king kaido ile kapissa heralde çizikten fazlasini birakir. Belki de sanji>zoro olur bilemedim. Ama esit diyelim biz. Arc sonu da sanji ödül olarak 1-2 tik önde olur simdiki gibi. Sonra adayı açarlar falan filan ve wano bitti.
Sanji Whole Cake de big momla savaşırken Zoro Wano'daydı o yüzden Sanjinin ödülü Zoro'yu geçti çünkü Zoro başka yerdeydi. Arc sonunda yine zoro Sanjiyi geçer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık