Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro için emin konuşmayın derim ben şafak doğmadan neler doğar
Zoro zaten oda'nin amca oglu :) Hiç olurmu öyle sey. Utanmasa kaido tekleyecek ama artik "oda'ya ragmen" safdisi kaldi.

Ha dersenki "yav zoro bu, 2 bandaj sonra marco'nun alevleri üstüne chopper falan tüm kirilmis kemikleri onarir vücudu turp gibi yapar. Marco'da kimmis zaten ezik sanji kim zaten ezik kawa+izo çopün önde gideni ben kk olucam direk queen+king teklerim, vücudum suan ölü, smile'cilar bile beni tekler durumda ama ben mantiksiz sekilde iyilesebilirim" o zaman ayri tabi.

Tabiki zoro tüm mantik noktalarinin üzerinde bir mantiksizlikla hemen iyilesip savasabilir. Bundan dogal birsey olabilir mi? Oda'ya haksizlik etmeyelim.

#Nepotizmcandirzoroiçin,digerherkesçöptürodaiçin

Zoro'nun dinlenmekten fazlasın ihtiyacı var benden bu kadar dediğine göre. Chopper ya da Marco örneğin.
Onu kaido icin söylüyor ve ölürsem kalanını sen halletmelsin diyor. kemikleri kırılıldı ve üzerine kalan herşeyini tek bir saldırya aktarıp gücünü tüketti.
Şu anlık Zoro iptal, bunu kabul etmek lazım. İlerleyen süreçte yeniden ayaklanır.
Bende benzer düşünuyorum zaten dinlensin ayaklanır. zoro'nun durumunun göründüğu kadar kötü olduğnu sanmıyorum sanji'nin abartılı bandaji yanlış algı oluşturdu gibi geliyo bana. Tabi yine bekleyip görmek lazım.

Sadece arcı tamamen kapattı demek icin biraz erken gibi. tabi herkesin kendi düşüncesi sagyı duyuyorum. :sapkali:

L-ütfüdür benim adım haki basar şişerim
U-şaklara derim gidin ben bu adamı yenerim
F-also vermemek için Allah ne verdiyse girerim
F-ısssss diye sönerim hakim bitti der düşerim
Y-onkoda kimmiş la deyip bir tandır baguya bakarım:hıh:?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık