Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes neticeye bakar wano sonu herkes birini yenmişken zoro ne ypatı diye soaralar cevap kaido ya cizik büyük marıfet.
İz bırakanlar unutulmaz :gamyon:
Öyle yara bırakıp gitmek yok. Birini tamamen kessin işte.
Japon çocuk Zoro daha başkente düşecek :at:

Kudurun zoro fanlari sanji vs atiyor :hhh:

Bu zoro fanlari fener gibi kimse seviyor ve sanirsan kendileri dünyanin krali.
Ne çok ızdırap biriktirmiş o koca yüreğinde :ehe:

Herkes neticeye bakar wano sonu herkes birini yenmişken zoro ne ypatı diye soaralar cevap kaido ya cizik büyük marıfet.
Büyük marifet tabi. Forumda çoğu kişi Kaido karşısına çıkamaz diyordu. Şimdi hibrit formundaki, 20 sene önceki halinden azda olsa güçlü olan Kaido beğenilmiyor. Komutanlara ben sizinle oyun oynamaya gelmedim deyip, Kaido'ya kalıcı bir yara bırakması büyük bir başarı.

Ama King'le dövüşmese bile belli ki daha bir şeyler yapacak. King'le dövüşmesi de çok önemli değil ve bağlamdan baya bir uzak. Sanji ve Queen gibi mantıklı bir yanı yok yani. Marco yensin onu, çoğunu of-panel yapacak olsa da seride halihazırda sağ kolların savaşı olsun.

Büyük marifet tabi. Forumda çoğu kişi Kaido karşısına çıkamaz diyordu. Şimdi hibrit formundaki, 20 sene önceki halinden azda olsa güçlü olan Kaido beğenilmiyor. Komutanlara ben sizinle oyun oynamaya gelmedim deyip, Kaido'ya kalıcı bir yara bırakması büyük bir başarı.

Ama King'le dövüşmese bile belli ki daha bir şeyler yapacak. King'le dövüşmesi de çok önemli değil ve bağlamdan baya bir uzak. Sanji ve Queen gibi mantıklı bir yanı yok yani. Marco yensin onu, çoğunu of-panel yapacak olsa da seride halihazırda sağ kolların savaşı olsun.
Kaido'yu yaralaması büyuk olay ama sonucta kaido etkilenmiyo hatta iyleşti gibi duruyo son bölümde. sonucta zoro'nun kaido'yu etkilemyen bir saldırıyla arcı kapatmasını bekleyen var

King'in taşıdığı silah nedeniyle Zoro ile eşleşeceğini uzun zamandır düşünüyordum ama bence Zoro'nun asıl olayı başkentte Ejderha kesmesi olacak, Oda'nın bunun üzerine söylediği sözler var, Ryuma efsanesi var, yeterince veri var. Zoro o ejderhayı başkente de en az bir kere kesecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık