Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acırsa eğer bunun hikayeye olabilecek tek ama tek katkısı Luffy gelene Kadar Kaido'nun azgın boğa gibi katliama girişmesinin önlenmesi, ama bir yandan Yamato'nun da fazla hasar verememesi 1v1'e gölge düşürmemesi olur. Başka grup indirir o zaman kısmını anlamadım bence can baro mevzusunı tekrar düşün :D.

Yani asıl dövüşün iki taraf %50 altındayken devam etmesi olur mu bilemiyorum. Senin dediğin de olabilir ama. Bir şekilde durumlarım eşitlenmesi mevzuu vuku bulabilir.
Başka bir gruptan kastım, 5 ihtiyar, CP0 ve Vegapunk'ın yeni silahı ya da Teach tayfası.

Cidden birleşik ise yarayla Oden'in bıraktığının beşte biri falan anca eder. Kanıyor şuan tabi temiz halini görmemiz lazım, Oden'in bıraktığı yara zaten sol göğüse kadar gidiyordu ucu, Zoro da biraz omuza doğru uzatmış gibi şu haliyle.
Kaido^ya kalıcı yara veren Zoro ve Oden dışında birisi henüz yok değil mi?Yoksa ben mi kaçırdım?

Cidden birleşik ise yarayla Oden'in bıraktığının beşte biri falan anca eder. Kanıyor şuan tabi temiz halini görmemiz lazım, Oden'in bıraktığı yara zaten sol göğüse kadar gidiyordu ucu, Zoro da biraz omuza doğru uzatmış gibi şu haliyle.
Her türlü Zoro'nun etkisi diğer novaların etkisi olmuş çatlayın :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık