Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler gerçektir umarım. Ayna dünyasında Kizaru vs Kaido + BM + Shanks + Teach bekliyorum. Efsanevi bir savaş olur. Luffy'nin de KK'lik yolunda önü açıkır.
Böyle bir şey olacağını sanmam fakat bence en güçlü amiral kizaru ve sürekli gizli bir rolü varmış gibi geliyor sanki direkt böyle imudan emir alıyormuş gibi hissediyorum adamın hiç efor sarfettiğini görmedim

sOda'nın yerinde olsam zaman atlaması yapar 1 gün sonra der luffy'yi Kaido'nun karşısına çıkartırdım nolcak trollüğüne değil mi denizden nasıl çıktığını da hiç söylemezdim :ehe:

Denizlerin cesur savaşçısı o üstün gözlem hakisi ile luffynin tehlikede olduğunu hissedip kurtarmaya gidecek şaka şaka mal mal koşup gezicek

H

Jimbe whos who ile savaşıyor momonosuke deniz krallarına emir verebiliyorsa shirahoshi nin ne anlamı var roger direkt momoyu kullanırdı zaten amaçları için
Rogee nereden bilecek ki Momonosuke'nin antik silah olacağını?Iden Momonosuke'den bahsetmiştir ancak antik silah olduğunu Oden bile bilmiyorken Roger'a benim oğlum antik silah mı diyecek?

Jinbei vs atsa bile Luffy'nin denize düitüğünü öğrenirse ne durumda olursa olsun Luffy'i kurtarmaya gider vs falan dinlemez.

Rogee nereden bilecek ki Momonosuke'nin antik silah olacağını?Iden Momonosuke'den bahsetmiştir ancak antik silah olduğunu Oden bile bilmiyorken Roger'a benim oğlum antik silah mı diyecek?

Jinbei vs atsa bile Luffy'nin denize düitüğünü öğrenirse ne durumda olursa olsun Luffy'i kurtarmaya gider vs falan dinlemez.
Fazla zorluyorsun bence jimbe işini ve neden aynı görevi olan 2 tane farklı isimli antik silah olsun ?

Fazla zorluyorsun bence jimbe işini ve neden aynı görevi olan 2 tane farklı isimli antik silah olsun ?
Dostum fikir bu.Seversin sevmezsin buna karışamam.Benim mesajımı okuyup "Aaaa olabilir mi?" Diyen birisi çıkarsa ve bunun üzerine gözlerini kapatıp,hayal kurabiliyorsa benim için yeterli birşey.

Yani herşeyi ben mantıklaştırmaya çalışmıyorum.Serileri benim için zevkli kılan yanı da bu zaten.

Seride antik silahlarla ilgili zaten çok bilgi var.Ben bilmiyor muyum Shirahoshi'yi?Biliyorum.Ancak Momonosuke antik silah çıkarsa benim için bir sorun yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık