Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Bu kim la kendi kendine gaz veriyor, her şey yolunda neden çünkü ben buradayım falan. Luffy'nin gidin dövüşü kazandım deyin dediği zaman aklıma geldi, inşallah sonları benzemiyordur :ehe:
Bu adam en güçlü rakibi yeniyor, senin luffy daha yonkou komutanında kalıyor :( Üstüne artık silüetler bittiği için artık peçeteye en iyi isimleri yazdırıp yonkoulara söyletiyor Oda :(

Garp denizci, Joy Boy olamaz. Big Mom kadın, Joy Boy olamaz. Bu ikisi gölgelerde yoktu @Alpamis in teori mantıklı gibi.
La WB'nin joy boyla ne alakası var, adama joy boy mu olacaksın desen küfür eder sana, Oden yine aynı durum korsan bile sayılmaz, Shanks emanetçinin teki. Şebeği zaten tanımıyoruz xD

Bu adam en güçlü rakibi yeniyor, senin luffy daha yonkou komutanında kalıyor :( Üstüne artık silüetler bittiği için artık peçeteye en iyi isimleri yazdırıp yonkoulara söyletiyor Oda :(
Senin Luffy'den sonrasını okumadım, insan insana böyle şeyler söyler mi :of:

La WB'nin joy boyla ne alakası var, adama joy boy mu olacaksın desen küfür eder sana, Oden yine aynı durum korsan bile sayılmaz, Shanks emanetçinin teki. Şebeği zaten tanımıyoruz xD

Senin Luffy'den sonrasını okumadım, insan insana böyle şeyler söyler mi :of:
WB zaten öyle muhteşem bir adam değil. Kaido zamanında öyle sanmış gücünden dolayı. Büyük ihtimal de en iyi bisento ile Gura Gura meyvesinin etkisi vardır öyle düşünmesinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık