Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine algı yapıyorsun değil mi, aslında öyle bir söz yok WB'den çıkan ama Luffy yine K.O olduğu için yapacaksın algını :ehe:
Ne algısı yahu? Marco biz diyerek bir çok kez düşündük ama sonunda hiç gitmek nasip olmadı gibi konuşuyor. Sonra da kaç kişi ölürdü tahmin edebiliyor musunuz diyor.:D Kendi adına konuşmuyor tayfanın duruşundan bahsediyor. WB'nin duruşundan daha çok.:( Korkmuş saldırmaya işte.

Tamam hadi senin dediğin gibi olsun peki bu handikaplar diğer main karakterlere neden verilmiyor bunun bir cevabı var mı ya sakın bana onlar çok güçlüydü şöyle böyle demeyin de :D Yani diğer karakterlerin power up'larının bir eksisi bir dezavantajı neden yok? :D
Bahsettiğin diğer karakterler kim? Choppa var yeni p.up almış o da uzata uzata kaç dakika uzatmış? Bu zamana kadar üç dakika olan modu biraz daha uzatmış sadece. Çok daha büyük bir kısıtlama bu.

Ne algısı yahu? Marco biz diyerek bir çok kez düşündük ama sonunda hiç gitmek nasip olmadı gibi konuşuyor. Sonra da kaç kişi ölürdü tahmin edebiliyor musunuz diyor.:D Kendi adına konuşmuyor tayfanın duruşundan bahsediyor. WB'nin duruşundan daha çok.:( Korkmuş saldırmaya işte.
Daha önce de bu mevzuda sana yazmamış mıydım ben? :D WB kendisi için değil tayfasındakiler için endişeleniyor, korkma durumu yok yani.Evet öyle bir karar vermiş ama Oden'in kendi isteği ile gittiğini biliyor o yüzden öyle bir karar vermiş bence.

Bu senin çıkarımın işte genç dostum, Ace yeterince güçlenince de WB ben de gelirim senle demiyordu, Marco ve diğerleri konuşuyordu biz geliriz diyorlardı. Ben sana WB'nin öyle bir sözü yok diyorum sen gelmişsin Marco'nun sözü var diyorsun, Marco'nun sözü zaten WB'nin öyle bir sözü yok, ee o zaman WB'nin olmayan sözü WB'ye aitmiş gibi göstererek ne amaçlıyorsun Algıcı Kral. Senin bu yaptığın çıkarım yapılacak çıkarımlardan biri sadece, Bigmom'ın bile kardeş olarak gördüğü Kaido'yu WB'nin de kardeşi olarak görmesi çok doğal. Bu yüzen gitmemiş de olabilir bak bu da başka bir çıkarım.

@Montana sen şimdi yazınca aklıma geldi arkadaş bu çocuk yine hakisi bitti diye yenildiyse, Kaido ne diye elim kaydı uzaya gönderdim diye övünüyordu :ehe:

Bahsettiğin diğer karakterler kim? Choppa var yeni p.up almış o da uzata uzata kaç dakika uzatmış? Bu zamana kadar üç dakika olan modu biraz daha uzatmış sadece. Çok daha büyük bir kısıtlama bu.
Zoro,Sanji? Hangisinin power up'larının eksi hanesini gördük kullanımından sonra oo Allah'a şükür Chopper'a vermiş çok saolasın oda samaaaa

Zoro,Sanji? Hangisinin power up'larının eksi hanesini gördük kullanımından sonra oo Allah'a şükür Chopper'a vermiş çok saolasın oda samaaaa
Sanji'nin yok sadece. Zoro'nun da vardı, adam akıllı kullanamıyordu ki. Adam tüm her şeyini son saldırısına koydu sonra ayakta kalacak dermanı da kalmadı bu arada Zoro'nun da hakisi bitmiş olabilir.

Bu senin çıkarımın işte genç dostum, Ace yeterince güçlenince de WB ben de gelirim senle demiyordu, Marco ve diğerleri konuşuyordu biz geliriz diyorlardı. Ben sana WB'nin öyle bir sözü yok diyorum sen gelmişsin Marco'nun sözü var diyorsun, Marco'nun sözü zaten WB'nin öyle bir sözü yok, ee o zaman WB'nin olmayan sözü WB'ye aitmiş gibi göstererek ne amaçlıyorsun Algıcı Kral. Senin bu yaptığın çıkarım yapılacak çıkarımlardan biri sadece, Bigmom'ın bile kardeş olarak gördüğü Kaido'yu WB'nin de kardeşi olarak görmesi çok doğal. Bu yüzen gitmemiş de olabilir bak bu da başka bir çıkarım.

@Montana sen şimdi yazınca aklıma geldi arkadaş bu çocuk gene hakisi bitti diye yenildiyse, Kaido ne diye elim kaydı uzaya gönderdim diye övünüyordu :ehe:
WB bilmiyordur WB kardeşi olarak gördüğüne döndü.:D Adam gidip bir ders de vermedi küçük kardeşine he mi? :D

Oden'e biz kardeş gibiydik diyordu.:D Sen bakıyorum o sıralar yapamadığın savunmayı şimdi ufaktan bir yapmaya çalışıyon. Çok mu düşündün bu senaryo üzerine? :D Boş ver bu şekilde WB aklanmaz. WB'den bir cacık olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık