Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam tersi fiziksel olarak ezilmesi lazımdı ki dövüşün bir orta hali olsun ne la bu Kaido'yu base haliyle mi dövecekti gerçekten yani gerçekten buna inanıyorsanız zaten Luffy olmuş deriz tamam yani kabul :D
Ben ona inanıyorum demedim, sadece hakisinin bitmesi mantıklı bir olay dedim öyle sövülecek bir şey değil. Luffy çok haki harcıyor ve bunun artısı olarak aşırı güç artışı sağlıyor. Artısının yanında eksisi de olacak yani. Yani bu eksi de çok bir şey değil sanki 1 gün yatalak kalıyor adam, on dakika kaçıyor geri geliyor. Luffy'nin ilk zamanlarda g3 açıp çekip küçülmesi gibi, kısa bir sürelik bir şey.

Kesin bu momonun içinde oden var. Ama momo oden olduğunu bilmiyor. Günlüğü okudu ve günlükte odenin ruhunu oğluna aktardığını öğrendi. Yamato da bunu bildiği için momoyu koruyor. İyi salladım :p

Şimdi Luffy tam anlamıyla yenilmiş olmuyor eğer hakisi bittiyse. Yine yılan hikayesi gibi Luffy ye zaman kazandırmak için tüm eziklerin bir arada çalıştığını görücez sanırsam.

Anasını satayım bende kaido ağzına ağzına vurdu da öyle düştü sandım. Hakisi bitince zaten gazı kaçmış kola gibi uçuyor gidiyor. Allah bilir kaido hiç vurmamıştır bile kendi kendine düşmüştür. Ne Big Mom ne de Kaido beklentilerimin altında kaldılar özellikle de kaido... Shanks bile bunlardan güçlüdür bu nedir ya?...

"Kaido ile dövüşebilecek seviyeye geldi ama 2 kere pert olmuş ve zaten 1 kere hakisini tüketmiş Luffy'nin nefesi bu dövüşü kaldırmaya yetmez." dedik diye bahane türküleri çığıran reddi'yi getirin bana. :artiz:

Büyük ihtimal Luffy aradaki güç farkını daha fazla haki harcıyarak kapatıyor.
Zaten aldığı güç artışları çok fazla böyle bir şey bekliyoruz elbet ama açıkçası haki bitme kozunu çok çabuk oynadı Oda. O yüzden sıkıldık biraz bu işten. Karşısındaki adama karşı tek başına savaşmasını kimse beklemiyorken iki bölüm önce bu iş bitmiştir dedirtmese sorun da yok aslında. Siz dinlenin falan deseydi de böyle olsa tek başına kapışması büyük bir şeydi zaten der ve geçerdik.

Ben ona inanıyorum demedim, sadece hakisinin bitmesi mantıklı bir olay dedim öyle sövülecek bir şey değil. Luffy çok haki harcıyor ve bunun artısı olarak aşırı güç artışı sağlıyor. Artısının yanında eksisi de olacak yani. Yani bu eksi de çok bir şey değil sanki 1 gün yatalak kalıyor adam, on dakika kaçıyor geri geliyor. Luffy'nin ilk zamanlarda g3 açıp çekip küçülmesi gibi, kısa bir sürelik bir şey.
Tamam hadi senin dediğin gibi olsun peki bu handikaplar diğer main karakterlere neden verilmiyor bunun bir cevabı var mı ya sakın bana onlar çok güçlüydü şöyle böyle demeyin de :D Yani diğer karakterlerin power up'larının bir eksisi bir dezavantajı neden yok? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık