Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle Luffy iyi bir dayak yemeden power up alacağını düşünmüyorum. Rakiplerine karşı dövüşü kazanma yollarını arayan ve bulduğu çözümü kendine uyarlayıp geliştiren birisi. Karşılaşmalarından sonra ki seviyelerine baktığımızda ilkin zorlanarak kazandığı rakiplerini şu an favori olarak yeneceği düşünenlerdenim. En son karşılaştığı Katakuri, cracer, dofy bunlara örnek gösterilebilir. Şu an da bir yonkoyu yenecek seviyede değil bence uyanışı sağlamadan da olamayacak. Bence uyanış ve kral hakiyi birleştirerek birşeyler yapabilir. Denize düştüğüne pek inanmıyorum eğer öyle olursa shaks bir kolunu daha feda edip kurtarabilir :).

chopper vs queen uzun sürmez, chopper'in yenilmesini bekliyorum. belki sanji chopper'a yardım eder yada peros chopper'ı devre dışı bırakabilir.
sanji eninde sonunda ya queen'i yada king'i indirecektir. ama indirmeden önce sanji'de bir kez sopa yiyebilir.
bigmom'ın hala rakibi yok, law ve kid uzun süre tutamaz. bigmom'ın tayfasıda hala ortada yok.

luffy'nin düşmemesi anormal olurdu, hatta bir kere daha powerup alıp gelse (uyanış falan açıp) yine yenilmesini beklerim.
kaido şuanda güç olarak serideki en güçlü yaratık ve tüm gücünü kullanmadığı, hatta zorlanmadığı aşikar. luffy ise ilk 10'a bile zor girer. aralarında hala uçurum var.
zoro iyileşir. kaido veya king'in indirilmesinde katkısı olacaktır.
marco'nun bigmom ile karşılaşması olası.
jinbei'nin jack ile karşılaşması olası.
adaya yeni gelenler illaki olacaktır. tam bizimkilerin umutları bitecek gibi olduğunda, savaşın seyrini dışardan gelenlerin değiştirmesini bekliyorum.

chopper vs queen uzun sürmez, chopper'in yenilmesini bekliyorum. belki sanji chopper'a yardım eder yada peros chopper'ı devre dışı bırakabilir.
sanji eninde sonunda ya queen'i yada king'i indirecektir. ama indirmeden önce sanji'de bir kez sopa yiyebilir.
bigmom'ın hala rakibi yok, law ve kid uzun süre tutamaz. bigmom'ın tayfasıda hala ortada yok.

luffy'nin düşmemesi anormal olurdu, hatta bir kere daha powerup alıp gelse (uyanış falan açıp) yine yenilmesini beklerim.
kaido şuanda güç olarak serideki en güçlü yaratık ve tüm gücünü kullanmadığı, hatta zorlanmadığı aşikar. luffy ise ilk 10'a bile zor girer. aralarında hala uçurum var.
zoro iyileşir. kaido veya king'in indirilmesinde katkısı olacaktır.
marco'nun bigmom ile karşılaşması olası.
jinbei'nin jack ile karşılaşması olası.
adaya yeni gelenler illaki olacaktır. tam bizimkilerin umutları bitecek gibi olduğunda, savaşın seyrini dışardan gelenlerin değiştirmesini bekliyorum.
Chopper Brain Point dönüşümü ile Queenin zayıf noktasını bulacaktır ki, sanırım ortada bir flashback var rumble topunun süresini uzatma ile alakalı. Buna da dayanarak kaybedeceğini zannetmem. Queenin çalışmalarını bu kadar basit bir şekilse yok ederek zaten dikkatini çekmişti. Queen sıradan bir korsan tayfasının doktoru bunu nasıl bilebilir diyordu. Chopperım ona sadece bir doktor değil bir monster olduğunu da gösterecektir ??

Sıradaki adayı yeşil saçlı düşünüyorum siz ne dersiniz hocam
Olumsuz. Oda gibi kabiliyet düşmanı bir yazarın eline yeşil saçlıyı verip mundar etmem caaaanım karakteri.

Sanji'nin ana karakter olma zamanı geldi diyebilir miyiz? Bir sonraki bölüm Momo'yu korumak için Kaido'yu indirecek :D .
Sanji olabilir bak. Zaten sabah akşam sövüyoruz kendisine. Ana karakter olunca da bir şey değişmez :good:

Kaidonun sopasıyla vurduğu kişi kanjurodur.Oriçide yaptığı gibi bunada ansızın saldırır. Yonkoular güçlerine fazla güvendikleri için müttefik kaybetmeyi ve kaybettikleri kişilerin önemini egolarından dolayı anlayamıyorlar. BM 2 tane uçan altılı üyesi indirdi. Kaidoda orichi ve kanjuroyu indirip resmen ayaklarına sıkıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık