Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Mercury Üzülme ya. Bence bu kadının ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Mangaka bile zapt edemiyor. :rolleyes: Sempatim var Mom'a serinin kadın gücü temsilcisi. Law'ın canını çok acıtmazsa sevinirim sjhjsh :dd.d

Bu arada biri demişti. Luffy'nin yenildiğini Sanji, Law vs. duyacak. Kaido'nun tarafına geçmek isteyenler affedilecek. Bizimkiler inanmayıp dövüşmeye devam edecek diye. Onu diyen tutturmuş.

Ben momonusukeye vuranın kanjuro olduğunu düşünüyorum. Kaido eğer momonun yanına ışınlanmadıysa... Bölümün ismide aktorlu bir şeydi sanırsam. Kanjuro görebiliriz yani.

Bir şey diyeceğim luffy suya düştü ve power up bekleniyor bunları birleştirince her şeyin sesini duyma power up gelmesin luufyde deniz kralları kurtarmasın ne diyorsunuz

@Mercury Üzülme ya. Bence bu kadının ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Mangaka bile zapt edemiyor. :rolleyes: Sempatim var Mom'a serinin kadın gücü temsilcisi. Law'ın canını çok acıtmazsa sevinirim sjhjsh :dd.d

Bu arada biri demişti. Luffy'nin yenildiğini Sanji, Law vs. duyacak. Kaido'nun tarafına geçmek isteyenler affedilecek. Bizimkiler inanmayıp dövüşmeye devam edecek diye. Onu diyen tutturmuş.
Yine de biraz saygınlığı olsun isterdim. ? Law ile de umarım karşılaşmazlar, ikimizin de mutlu olmasının tek yolu bu. :d

Luffy'nin tahtalı köyü boylamasına sevindim tayfanın tepkisi mutlaka vardır bölümde sonucta anons ediliyor yenildiği. Momo gebermiştir umarım. Bayağa eksik bilği varmış spoiler da redon'a göre yarın veya perşembe detaylı spoiler gelince öğreniriz eksik bilgileri artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık