Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şakası bile kötü. 110 bölüm mü ne oldu Wano başlayalı. İyisiyle kötüsüyle ve kötüsüyle şuraya kadar geldik. Şu noktadan sonra süper güçlü biri gelirse bizimkilere yardıma imdb'de 5 puan vermekle yetinmem, Yakuza tutarım Oda'yı dövdürtmek için. Elinde malzeme bol, dayasın power up'ı. Sanji en hızlı kişi olsun, Zoro haoshoku haki'li saldırı yapmayı öğrensin. Luffy meyveyi uyandırsın ve bir şekilde formları daha az haki yaksın. Jinbei özel gücünü kullansın ve burayı öleceği yer olarak seçsin. Yeter ki müttefik olarak güçlü kimseler gelmesin.
Aynen kendi artık alsın su savaşı lucci savaşı gibi olsun sınırlarını aşşın

Tam olarak öyle oldu bende de. Mama'ya bir şey oldu diye yüreğim ağzıma geldi. Kafamda 1001 senaryo canlandı. Neyse ki bir şey yokmuş da derin bir nefes alabildim. :d
Mama'ya olan yine olabilir. Kadının başına neler gelmedi ki, sıradanlaştı onun tek bir yere odaklıyken başkasından saldırı yemesi. Ama maşallahı var, tek bir çiziği yok. sjhjsh :dd.d Kid yine gösterir de kendini işte Luffy ve Zoro'nun Kaido karşısında olduğu kadar. Sonucu görüyoruz yine sjhjsh

Mama'ya olan yine olabilir. Kadının başına neler gelmedi ki, sıradanlaştı onun tek bir yere odaklıyken başkasından saldırı yemesi. Ama maşallahı var, tek bir çiziği yok. sjhjsh :dd.d Kid yine gösterir de kendini işte Luffy ve Zoro'nun Kaido karşısında olduğu kadar. Sonucu görüyoruz yine sjhjsh
Mama fanı olmanın dezavantajı işte, her şey olabiliyor. Usopp kendisini denize atmış bile olabilirdi. :d

Acaba yeni editörler Oda ile tanıştıktan sonra hayal kırıklığına uğruyorlar mıdır?

"Yuppiiii Oda sensei ile tanışacağım serinin yüzde sekseni bitti zaten ben son editör olurum."

Sonuç:
Oda: "Iwasakicim gelecek hafta ara verelim yoruld... niye ağlıyorsun?
Editör: bu haftaki bölüme efendim. bu haftaki bölüme...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık