Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014: Ömür Boyu Acemi Aktör

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    303
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kinemon şu an ölmesi lazım. 2 ihtimal var kurtulması için ya Kanjuro son anda bir şeyler etti ya da Luffy geleceği görmüştür, Joy boy fısıldamıştır, Seçilmiş kişi genleri falan aktif olmuştur uyanışla Kinemonun kafayı lastiğe çevirmiştir.
Kinemon saldırıyı göğüsledi ve hayatta kaldı argümanından çok daha iyi bir açıklama olabilir.

serideki önemli karakterlerin demekki joy boydan haberi var bigmom,kaido,shanks gibi.
Shanksın hele kesinlikle haberi var ve ilk o düşünmüştür. Hükümette gizliden takip ediyordur olayları. Joy boy dedikleri herhalde mesih gibi bir şey sanırım ona benzer
Joyboy başarısız olmuş.Başarılı olacak olan kişi Luffy,mesih o yani.

Ben hala Joyboy'un bir kişi olduğunu düşünüyorum. Deniz krallarının kralımız geri dönecek demesi, dev gemi, tutulmayan söz... Bence bunlar hep onun bir kişi olduğunu gösteriyor. Olmayabilir de tabii son bölümden sonra şaşırmam.

Demek Luffy'nin yenildiğinde inanmadıkları için değil de tayfaya katılma teklifine rest çekiyor bizim muhteşem ikili

Momonosukenin duyduğu ses acaba Kanjuronun çizdiği Odene mi aitti yoksa gerçekten çok önemli bir şeyler onlara doğru mu geliyor

Kınlardan en çok Kinemon'u seviyorum, bir tek onun ölümüne üzülürüm. Artık yavaştan büyük sırlar açıklanacak gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık