Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013: Koca Ana Terörü

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 90 32.4%
  • Normal

Kullanılan: 95 34.2%
  • Kötü

Kullanılan: 93 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji ve Zoro nun önüne düşsün bari luffy. Luffy nin kazanamayacak olduğunu anlayıp, adadan kaçma planı yapsınlar.
Kaçma planı yapmaları ne kadar saçmaysa, luffye güvenimiz tam dedikten sonra hiçbir şey göstermeden luffy nin düşmesi de o kadar saçma olmuş.
Daha bir iki bölüm önce tamam anladım h.hakiyi diyerek, p.up aldı zaten luffy. Şimdi tekrar hangi p.up ile çıkacak karşısına

Sanji ve Zoro nun önüne düşsün bari luffy. Luffy nin kazanamayacak olduğunu anlayıp, adadan kaçma planı yapsınlar.
Kaçma planı yapmaları ne kadar saçmaysa, luffye güvenimiz tam dedikten sonra hiçbir şey göstermeden luffy nin düşmesi de o kadar saçma olmuş.
Daha bir iki bölüm önce tamam anladım h.hakiyi diyerek, p.up aldı zaten luffy. Şimdi tekrar hangi p.up ile çıkacak karşısına
Luffy suya düşüyor. İyi bakarsan adanın altını görüyoruz Luffynin arkasında.

Luffy bildiğin denize düşüyor alt katlara düşmüyor. Oda bunu neye bağlayacak acaba? Wanodan kaçmaya çalışan caribou mu? Yoksa bir başka uçan meyvesi olan birine bu belki Yamato olur ama onun meyvesi kaplan çıkma ihtimali var japon mitolojisinden dolayı. Marcoya mı bağlayacak yoksa Bm korsanlarına mı? Umarım Oda daha çok batırmaz.

Hakisi tükendiği için kralın hakisini gear 4le birlikte kullanmıyordu. Ayrıca 2 arctır uyanış gözümüze sokuluyor. Oda vermek istedikten sonra power up çok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık