Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace in ölümünü kurtlar vadisindeki çakır ın ölümüne benzetiyorum.Polat ta Luffy.Senaryo uğruna nasıl Çakır gibi karakter öldüyse aynısı Ace in başına geldi.

Ace in ölümünü kurtlar vadisindeki çakır ın ölümüne benzetiyorum.Polat ta Luffy.Senaryo uğruna nasıl Çakır gibi karakter öldüyse aynısı Ace in başına geldi.
Ücretini artırmadılar gitmek istedi diye biliyorum.Ace'nin ölmesinden sonra aslında Luffy yine aynı çizgisinde devam etti Polat gibi yükselmedi sanki .Yani o acıyla 2 yıl sonra bi tane amiral alsaydı Polat gibi olmuş derdim.Ace WB'ye çok bağlı bir karakter olarak yazılmıştı WB öldükten ayakta kalsaydı neden WB'nin intikamını almıyor diye eleştirilirdi adı bu kadar iyi anılmazdı.Kaldı ki Oda onu seride intikam için Beyazsakalın sözünü bile dinlemeyen biri olarak tanıttı.Hayatta kalsaydı sıkıntı çıkardı .

Sanji ve Luffy suitle görünmez olup çatıya çıkmayı deneyecekler who's who farkedip engelleyecek nasıl fark edecek orası yeteneğiyle açıklanır.
Kaido ateş saldırının işe yarmadığını görünce insana dönüşecek karşılarına dikilecek gelin bakalım soytarılar wororro felan sonra Kyoshiro en güçlü saldırısını yapacak ama daha slash kaidoya ulaşmadan Kaido kyoshironun arkasında belirecek bir vuruş K.O

Xdrake mermilerin aslında kairosekiden yapıldığını söyleyecek mermi xDrake'nin vücudunda kaldığı için şeytan meyvesi gücünü kullanamayacak Zoro xDrake'yi savunmak için Queen' karşı gelecek Queen vs Zoro

Based on Viz's schedule, we might get 2 chapters in one week, chapters on the 11th and 16th (Friday) - official release.

Ara olsa bile telafi olarak bir haftada 2 bölüm verebilirler.

Bomboş bir bölüm geliyor.

İlk 3 sayfa Sanji ve Lütfü çer çöpü döverek yürür.

2 sayfa momo ve yamato'nun konuşmaya çalışmasını okuruz.

Law ile haber alırız 2 sayfa.

Son sayfa da King ile karşılaşır ikili bölüm biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık