Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
More from redon in Arlong Park Forums.

Let's wait until ToC appears, but it's not the first time we have a last minute break even when One Piece appears in next Jump issue preview.

Maybe is an Oda's health problem or maybe he didn't finish chapter in time.

The strange thing is new date, becouse if it's true there will be 2 weeks break. I think there will be only 1 week break, but who knows.

Madem 5 yılda bitireceksin bu mangayı ayda bir sayı çiz aylık bir bölüm çıksın ama dolu dolu çiz boş yapma sen de kurtul biz de kurtulalım son birkaç senedir bırakayım uzun süre sonra unutmazsam geri başlarım diyorum yıllardır takip ettiğim seriye hep erteliyorum galiba yavaş yavaş limit doldu.Belli ki mangaka da yaptığı işten zevk almıyor çok fazla getirisi güzel iş iyi para yaptı yıllardır şimdi live action da çıkacak ordan da çıkar birşeyler neyse yapacak bir şey yok yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik yılların hatrına ayda bir sayı bile çıksa takip edeceğiz artık...Zerre heyecan duymuyorum sadece yıllardır takip ediyoruz sonunu da görelim mantığı.

More from redon in Arlong Park Forums.

Let's wait until ToC appears, but it's not the first time we have a last minute break even when One Piece appears in next Jump issue preview.

Maybe is an Oda's health problem or maybe he didn't finish chapter in time.

The strange thing is new date, becouse if it's true there will be 2 weeks break. I think there will be only 1 week break, but who knows.
Cizimi yetistirememekten degildir. Bu adamin elinde hazir 3 4 bolum vardir, yoksa tam bir salak demektir. Genelde manga, dizi islerinde falan elinde 3 4 bolum hazir tutarsin ki boyle onemli bir sey cikarsa elinde hazir bolun olsun diye, en azindan ben oyle biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık