Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Ölmesi hem çok basit oldu hemde çok başlı bir yılan gibi bi meyvesi vardı.Yani bi şekilde ölmesi çok saçma.Ama asıl mesele dirildiğinde ne rol oynayacak.İlla yine birilerine kendini satmıştır bu ciğersiz.
Zamanında Orochi ilgili bir kaç karalama yapmıştım. Bu adamın dirilmesini isterim ama bence çook zor.
Kaidoya handikap oluşturma dışında bir işlevi yok. Olurda ortaya çıkarsa pusuda bekleyip Kaidonun en zayıf düşeceği anı bekler. Aksi halde direk Kaidonun karşısına cıkacak yüreği yok.
Elinde bir koz varsa yada sırtını hükümete dayarsa bir ihtimal çıkacağı varsa erkenden ortaya çıkabilir.
Hikayesi bitmiş biri benim için dirilse bile ölmesi gerek. Artık gidecek br yeri yok, wanodada barınamaz nereye koyocak mangaka bu adamı.

Fujitora bende çok güçlü bir karakter izlenimi uyandırmamıştı hocam. Bir imparatoru yenebileceğini pek sanmıyorum bu yüzden ama Oda bu tarz sembollere çok değer veren birisi dediğin olabilir bu yüzden ama bu Bm ve Kaido roks u geri canlandırıyorlar bir nevi. Eski korsanlar kralıyla Roksu indiren adam şimdide geleceğin korsanlar kralıyla Rokstan geriye kalanları sonsuza kadar yok etmesi benim için daha tatmin edici olur. Garp'ın ne kadar güçlü olduğunu zaten biliyoruz ama adamın dövüşünü hiç izleyemedik. 2 yonkounun düşeceği bir senaryoda çok zevkli paneller görebiliriz. Tabi her şey Oda'nın elinde :sapkali:
Fuji cok guclu bir karakter dresrosadaki halini duz gucu olarak bakmayin adam butun arc rol yapti doflamingoya politik gucunden dolayi direkt mudahale edemiyordu olaylari akisina birakti ve kazandi ve adam luffy sevdalisi kendi ic sesinde luffy icin kor olmasaydimda yuzunu gorseydim yigidim? demis bir adami marinefordda canini disine takarak savasmis sakazuki itiyle kiyaslayip fuji gucsuz amiral demek icin henuz cok erken .

Fuji cok guclu bir karakter dresrosadaki halini duz gucu olarak bakmayin adam butun arc rol yapti doflamingoya politik gucunden dolayi direkt mudahale edemiyordu olaylari akisina birakti ve kazandi ve adam luffy sevdalisi kendi ic sesinde luffy icin kor olmasaydimda yuzunu gorseydim yigidim? demis bir adami marinefordda canini disine takarak savasmis sakazuki itiyle kiyaslayip fuji gucsuz amiral demek icin henuz cok erken .
Fuji güç olarak çok enteresan şeyler yapabilir birde serideki görüş hakisi olarak en yüksek adamdır bence
Meyve olarakta top 10 dadır Younko alamaz ama sakat bırakır bütün amirallar şuan novalara ağır gelir

Fuji çok güçlü çıkabilir de eski 3 lü ilk gösterildiklerinde hepsi yargı dağıtmıştı. Bu adamdan o havayı alamadım ama meyvesi sağlam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık