Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'ya yar olacak kılıcı başkasına kolay kolay yar etmezler keza Kinemon kullanamadı diyelim hadi Denjiro gibi bir adamın kullanamaması çok saçma işte yaptım oldu dedi. Şuan Kinemon'un kestiği deriyi neden kesemedi Zoro o zaman onu da bir deyi ver reis :D
Zoro Sandai'yi kullanmadan evvel de bu kılıcı dünyada çok az kişi kullanabilir denmişti. Böyle şeylerin Zoro için yapılması Zoro'nun farkını ortaya koyan şeyler. Ya aslında Denjiro da kullanırdı ama Zoro kullansın diye ayak yaptılar değil mesele. Öyle olsa Denjiro'nun Enma'yı kullandığı ya da kullanmaya çalıştığı bir sahne pekala cizilebilirdi.

Kesip kesemediği, haki kullanıp kullanmadığı kısmı tartışmalı. Manga sayfasına bakarak ben kestiğini de iddia edebilirim haki kullanmadığını da.. Hatta buna bağlı olarak haki kullanmayan birinin Enma'nın gücünü daha fazla kullanmalıyım sözü de daha mantıklı olurdu mesela dimi ?

Seriyi baştan sona tekrar bitirdim. Şu geldiğimiz nokta gerçekten iştah açıcı. BM arcta imparator ve tayfası karşısında ki çaresizlikten sonra şu gördüğümüz savaş gerçekten baştan çıkarıcı.

Bu noktada en çok görmek istediğim şey bir yonkou'nun zirvesinde ki güç. Bir amiralin ne kadar korkutucu olabileceğini Sakazuki bize göstermişti. Şuanda 2 tane yonkou'nun ne kadar korkutucu olduğunu görme zamanı.

Şöyle bizimkilerin sonunda ölü gibi yattıkları bir savaş görmek güzel olurdu.
Muhtemelen 5v2 sırasında hepsi kaybedecek ve ek güçler gelecek (Amiraller, devrimciler...) Bigmom bir şekilde aradan çıktıktan sonra olay 5v1 olur ve anca öyle ıkına ıkına yenerler. Bm'yi sonra ki arclarda görmek hiç istemiyorum şahsen. Umarım tatmin edici bir şekilde yenilir. Garp'ın gelmesi çok güzel olur aslında hem Garp'ın gücünü görürüz hem de dede torun olayı hoş olur.

Muhtemelen 5v2 sırasında hepsi kaybedecek ve ek güçler gelecek (Amiraller, devrimciler...) Bigmom bir şekilde aradan çıktıktan sonra olay 5v1 olur ve anca öyle ıkına ıkına yenerler. Bm'yi sonra ki arclarda görmek hiç istemiyorum şahsen. Umarım tatmin edici bir şekilde yenilir. Garp'ın gelmesi çok güzel olur aslında hem Garp'ın gücünü görürüz hem de dede torun olayı hoş olur.
Eski bölümleri okurken bir şey fark ettim.

Kaplan ve Ejderha ölümüne düşman. Fuji ve Akainu atışmasının yaşandığı bölümün adı Kaplan ve Köpek. Akainu köpek ve Fuji kaplan. Ayrıca Fuji çekim gücü ile meteor çağırabiliyor. Ayrıca Luffy'yi yakalamadan bir iş yapamaz bu yüzden buraya gelme şansı olduğunu düşünüyorum.

Garp'ı son ana kadar kullanmaz. Çünkü muhtemelen bu adam 800 yıl öncenin bilgisine sahip. Bu yüzden tüm olaylar ortaya çıkmadan göreceğimizi sanmıyorum reisi.

Eski bölümleri okurken bir şey fark ettim.

Kaplan ve Ejderha ölümüne düşman. Fuji ve Akainu atışmasının yaşandığı bölümün adı Kaplan ve Köpek. Akainu köpek ve Fuji kaplan. Ayrıca Fuji çekim gücü ile meteor çağırabiliyor. Ayrıca Luffy'yi yakalamadan bir iş yapamaz bu yüzden buraya gelme şansı olduğunu düşünüyorum.

Garp'ı son ana kadar kullanmaz. Çünkü muhtemelen bu adam 800 yıl öncenin bilgisine sahip. Bu yüzden tüm olaylar ortaya çıkmadan göreceğimizi sanmıyorum reisi.
Fujitora bende çok güçlü bir karakter izlenimi uyandırmamıştı hocam. Bir imparatoru yenebileceğini pek sanmıyorum bu yüzden ama Oda bu tarz sembollere çok değer veren birisi dediğin olabilir bu yüzden ama bu Bm ve Kaido roks u geri canlandırıyorlar bir nevi. Eski korsanlar kralıyla Roksu indiren adam şimdide geleceğin korsanlar kralıyla Rokstan geriye kalanları sonsuza kadar yok etmesi benim için daha tatmin edici olur. Garp'ın ne kadar güçlü olduğunu zaten biliyoruz ama adamın dövüşünü hiç izleyemedik. 2 yonkounun düşeceği bir senaryoda çok zevkli paneller görebiliriz. Tabi her şey Oda'nın elinde :sapkali:

Fujitora bende çok güçlü bir karakter izlenimi uyandırmamıştı hocam. Bir imparatoru yenebileceğini pek sanmıyorum bu yüzden ama Oda bu tarz sembollere çok değer veren birisi dediğin olabilir bu yüzden ama bu Bm ve Kaido roks u geri canlandırıyorlar bir nevi. Eski korsanlar kralıyla Roksu indiren adam şimdide geleceğin korsanlar kralıyla Rokstan geriye kalanları sonsuza kadar yok etmesi benim için daha tatmin edici olur. Garp'ın ne kadar güçlü olduğunu zaten biliyoruz ama adamın dövüşünü hiç izleyemedik. 2 yonkounun düşeceği bir senaryoda çok zevkli paneller görebiliriz. Tabi her şey Oda'nın elinde :sapkali:
Niyeyse bende de tam tersi Fuji çok güçlü bir izlenim uyandırdı.

Ayrıca kendisi Dressrosa arcında dünyanın artık değişeceğini söyledi durdu ve Kaido tehlikesine işaret etti.

Ben Garpı serinin şuanda ki zirvesinde gördüğüm için çok fazla aksiyona gireceğini düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık