Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen bölüm sızdırıldı diye bu adamlar artık spo önlemleri almaya falan başlamasınlar. Yoksa artık kuru kuru mu bekleyeceğiz bölümleri? Hayııırrrrrr!!!....

Perşembe den önce spoiler gelmeyecek gibi ki zaten çarşamba ile perşembe arasında çok fark da yok. Ben asıl manga uzun ara verir mi diye endişeleniyorum. :/

Spoilersız da olsa bölümlerin çıkmaya devam etmesi iyi. Sadece 1 hafta, eğer ara olursa 2 hafta beklemiş olacağız.

Benim korkum pandemiden dolayı daha uzun ara verilmesi ya da araların sıklaşması.

Arkadaşlar kimse yazmamış (çok garip) 1 senedir yeni bölüm gelmiyor ne iş? Neyin bölümü gelmiyor gerçi onu da unuttum "Tek parça" mı neydi ismi. Yok yok şimdi hatırladım emin değilim ama "full parça" idi. Konusu neydi... balıkçılık? yok o değil tamam hatırladım entrika idi. Ulan aradan 1 sene geçince unutuyor insan. Yaşlandık.

Arkadaşlar kimse yazmamış (çok garip) 1 senedir yeni bölüm gelmiyor ne iş? Neyin bölümü gelmiyor gerçi onu da unuttum "Tek parça" mı neydi ismi. Yok yok şimdi hatırladım emin değilim ama "full parça" idi. Konusu neydi... balıkçılık? yok o değil tamam hatırladım entrika idi. Ulan aradan 1 sene geçince unutuyor insan. Yaşlandık.
Abi 2. cümleye kadar gayet güzel bir kötü espriydi o son 2 cümle olmasaymış :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık