Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam senin ne demek isdeğini anlıyorum bende şunu söylemek istiyorum şimdi savaş lordu olmak için büyük bi başarının olması lazım bi namın olması olması lazım ( buggynin durumu farklı) mihawkın geçmişini bilmiyoruz cani biri olmayabilir fakat shanksa denk tutulan ve ona rakip olan biri shanks ne yaptıda yonkou oldu onuda bilmiyoruz buda bi bi bilinmezlik ayrıca savaş lordu olduktan sonra ne kadar tehlileli olabileceğinin farkına iyice vardılar ben yüksek ödüllere şaşırmam açıkçası
Teach'in savaş lordu olmak için 100m kafa ödüllü Luffy'nin peşine düşmesini göz önüne alırsak çok da aman aman bir icraat yapmana gerek yok savaş lordu olmak için. Yeni dünya da WB'den küsküyü yiyen Crocodile, Kaido'dan şamarı yiyen Moria, gerilla savaşından öteye gidemeyen güneş korsanlarından Jinbei vb. örneklere baktığımız da da bunu gösteriyor. Aralarında istisna olmuş mudur? Yüksek ihtimal olmuştur. Hatta Mihawk o istisnalardan biridir zanlımca.

Kafa ödülleri güç seviyelerini belli etmez. Yıllardır anlatamadık şunu bir türlü. Kafa ödülü işlenen suçlara göre yükselir veya hükumetle işbirliği içerisine girilirse ödül dondurulabilir. Bunun en iyi örneğini Dragon'da göreceğiz. Ödülünün Roger'dan bile yüksek olduğunu düşünüyorum kendilerinin.

Kafa ödülleri güç seviyelerini belli etmez. Yıllardır anlatamadık şunu bir türlü. Kafa ödülü işlenen suçlara göre yükselir veya hükumetle işbirliği içerisine girilirse ödül dondurulabilir. Bunun en iyi örneğini Dragon'da göreceğiz. Ödülünün Roger'dan bile yüksek olduğunu düşünüyorum kendilerinin.
Bu konu mutlak değil. Bazı kelle ödülleri güç seviyesini belli ediyor bazıları da dediğin gibi işlenen suçlar yüzünden artıyor. O yüzden kelle ödülü üzerinden yapacağımız çıkarımlar da karakterden karaktere değişebilir, dikkat etmek lazım.

Mihawkın ödülü 3.7 çıksa gücüne göre uygun olur ama hikayeye göre absürt olur. Yıllardır hiçbir şey yapmayan ve tayfası olmayan adama garip. He eğer bi anda herkesi keserse, güç showuna dökerse versinler ama Mihawk pasif herif.

Teach'in savaş lordu olmak için 100m kafa ödüllü Luffy'nin peşine düşmesini göz önüne alırsak çok da aman aman bir icraat yapmana gerek yok savaş lordu olmak için. Yeni dünya da WB'den küsküyü yiyen Crocodile, Kaido'dan şamarı yiyen Moria, gerilla savaşından öteye gidemeyen güneş korsanlarından Jinbei vb. örneklere baktığımız da da bunu gösteriyor. Aralarında istisna olmuş mudur? Yüksek ihtimal olmuştur. Hatta Mihawk o istisnalardan biridir zanlımca.
Dünya hükümetinin büyük dikkatini çekmişti o zaman luffy ki serideki ödüller çok düşüktü zaten o zamanlar moria eskiden çok güçlüydü bence ama kaido sağlam vurmuş belli jinbei büyük sorumluluklar aldı ülkesi için o yönden bak boş değiller crocodile ülkeyi ele geçirmek üzereydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık