Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1001 Zoro demiştik. Bakalım olacak mı : )) Olursa sağlam paneller görürüz.

Oda belki böyle bir şey yapar ve 1002-1005 için Sanji hayali kurdurur. Ve sonra hayallerimizi yerin dibine batırır. Kusurumuza bakma Oda. Bizi hayal kırıklığına uğratamayacaksın. Hazırlıklıyız. : ))

Çatı dövüşü devam ederken bi yandanda jimbei sanji dövüşleri olur yamatonun yerinide illaki bulurlar bi dövüşte orda çıkar tayfanın geri kalanıda destek ekibi olarak olaya dahil olur diye düşünüyorum sanjiyede önemli bi rol vercektir illaki olaylar karışınca

Kaido hibriti demek ki ciddiyken açıyor demek ki...

Öbür türlü milletle dalga geçiyor anlaşılan.

Kaido ile kapişirken Luffy diğerleri de BM yi tutacak anlaşılan.

Ya da Luffy, Zoro. Geri kalani işe BM ye.

Ama komplike bir dövüş olacaktır. En büyük silah burada Law olacak. Çok büyük support abi oyle böyle değil.

Kaido baktı etki edemiyorum Luffy'e melez mod girdi öyle mi?
İki buçuk ihtimal var;

1- #RedRocHarbidendeZerreShowsNoMercy imiş. Tek yumrukla Kaido'yu tetiklemiş...
2-Yukarıdaki efso taglı saldırıdan sonra Luffy'ye yaptığı hamleler boşa çıkmış ve üstüne de tekrardan darbe almışsa bu iş böyle olmayacak demiş...
2,5-
Zoro baaak negzel kılıcım var benim, sende böyle kılıçlar var mı diyerekten Enma'yı kınından çıkarmasıyla far görmüş tavşana dönen Kaido'nun hibrit forma geçmesi bir olur.

...Ve hibrit forma geçiş yapmış.

Not: Spo doğru çıkmazsa boşa yer kaplamaması için okuduğunuz her şeyi kalıcı olarak silin beyin hücrelerinizden.

İki buçuk ihtimal var;

1- #RedRocHarbidendeZerreShowsNoMercy imiş. Tek yumrukla Kaido'yu tetiklemiş...
2-Yukarıdaki efso taglı saldırıdan sonra Luffy'ye yaptığı hamleler boşa çıkmış ve üstüne de tekrardan darbe almışsa bu iş böyle olmayacak demiş...
2,5-
Zoro baaak negzel kılıcım var benim, sende böyle kılıçlar var mı diyerekten Enma'yı kınından çıkarmasıyla far görmüş tavşana dönen Kaido'nun hibrit forma geçmesi bir olur.

...Ve hibrit forma geçiş yapmış.

Not: Spo doğru çıkmazsa boşa yer kaplamaması için okuduğunuz her şeyi kalıcı olarak silin beyin hücrelerinizden.
Bucuğu fazla olmuş.:D

Hybrid Kaido ve yeni bir G4 formu için çok erken gençler. Daha dövüş adam akıllı başladı bile sayılmaz lan. OP önümüzdeki 1 2 yıl içerisinde bitmeyecekse bu kadar hızlı işlemez Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 52)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık