Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yemişim Wb'nin unvanını adamın Roger'a üstünlük kurduğu veya bunun imasının yapıldığı tek bir an yok, neyse tadım kaçtı şu an resmen promosyon ürün gibi kaldım tartışmada o ne öyle chibi şeytan :/ Başka zaman bana private gel. Senin sorunun amiralleri yonkolarla aynı ligde görmen büyük ihtimalle bizim aşacağımız konu öncelikle orası olacak matematikte bir konuyu kaçırdıktan sonra onunla bağlantılı olan hiçbir konuyu yapamazsın ya aynen o şekil. Bu arada billur geçerken yaptığı saldırı kafayı sıyırıp saldırdığında yapabileceklerinin küçük bir ön gösterimidir sadece o sahneden onu alıyoruz ama dediğim gibi başka zaman şeederiz.
Datte WB > Roger
Unvanlara bakıyorsak Roger WB' nin kralı oluyor.
WB One Piece'e en yakın kişi.. çünkü istemedi. Öyle bir hedefi yoktu istese en yakın o kapişşş ek olarak Kendi KK olmak istese Roger Odeni almak için sadece eğilmeyle kurtulamazdı.

Datte WB > Roger

WB One Piece'e en yakın kişi.. çünkü istemedi. Öyle bir hedefi yoktu istese en yakın o kapişşş ek olarak Kendi KK olmak istese Roger Odeni almak için sadece eğilmeyle kurtulamazdı.
Bak böyle böyle kendini bitirirsin yapma bunu Norman reis biz seni OP dışındaki konulardaki aşırılığınla sevdik

Datte WB > Roger

Datte WB > Roger

Valla Wb, Mf de amirallere arkadan yaklaşmadan vuramıyordu.Genç hali zirvedir dedik ondada Roger'la Garp'ın öldürdüğü adamın emri altına girmiş. Wb benim gözümde çok düştü çoook.

WB'nin KK yapacağım demesi Ace'i o sıra sağ kol seviyesi yapmadığı gibi WB'nin elince KK yapılacak olması potansiyeli için de kötü bir izlenim bırakıyor.
Sadece o değil, WB tayfasına katılmadan bir sene önce Jinbei'yi yenmesi o haliyle kalkıp WB karşısında dikilebilmesi. Jinbei'nin şimdi Yonko karşısında yaptığını gördük.
İki yıl önce şimdiki dört yonko komutanın Ace'e eşit olamayacağını Teach'in ağzından duymamız.
Teach ile girdiği savaşta, saldırılarının ada üzerindeki yıkıcı etkisi.
Vs vs. Ace gömmek niye bu kadar seviliyor bilmiyorum da gömen boş gömüyor gördüğüm kadarıyla. Çoğunlukla alay etme üzerine.

Komik olan şey Ace'in Wb'yi KK yapmaya çalışmasıydı hani sen kim köpek derler adama da buna dememişler. Wb KK olabilmek için Ace'i bekliyordu zaar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık