Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim kimi nereye çiziyo? Saldırıyı durdurması mı çizmek? Yapma tikveşli... Kizaru gevşek gevşek takılıyo ve zorlanan açık şekilde Ray. Hem sen Rayin yonkoulara yakın seviyede olduğunu düşünmüyo muydun sen?(bu arada şimdi fark ettm ray kizaru-kun diye sesleniyo acaba aralarında daha önceden karşılaşma var mıdır?)
Kaido da ayyaş, linlin şeker bağımlısı böyle yorumlamamak lazım :D
Ve DERİM.
Yüzünü çiziyor o durdurma sonrası dikkatli bak. Panellere... Kronik ayyaş olmak farklı Rayleigh gibi olmak çok farklı... Rayleigh'i ben Sakazuki gibi İmparator yakını görüyorum. Tabi Sakazuki İmparator gücüne de erişecek. Ama Ne Issho ne Kizaru ne de Ryokugyu İmparator edecek adamlar değil.

Yamato antik zoan kılıç dişli kaplan çıkacak bence yanlış hatırlamıyorsam 2 dişi diğerlerinden büyüktü diye hatırlıyorum

Üye silindi 5781

@CupCake Karakterleri niye sadece tek panelle yorumluyorsun(uz) anlamadım.
Bence çok kötü bir durum.Yargısız infaz gibi bir şey yani.
Robin Big Mom'i yuvarladi diye Robin Big Mom'dan güçlü demek gibi argumanlar sunmuşsun resmen.
Apoo Zoro'yu ilk karşılaşmalarında Allahına kavuşturdu ama sonra Zoro Apoo'ya haddini bildirdi.Tek panelle yorumlarsan Apoo Zoro'dan güçlü de dersin , Apoo zoro'yu tınlamıyor keyfine bakıp müzik çalıyor da dersin.
Bence böyle olmamalı.Tek panelle hiçbir şey yorumlanmamalı bence

Üye silindi 6669

Lawı Doflamingo gibi iyi tanımayan her komutan ayarı adam kötü bir şekilde kayıp yaşayabilir. Law meyve olarak çok ters adam. Ayar üstüne ayar yiyen Kaido ve Linlin'in üzerinde şuan çizik bile yok.
Üzerinde çizik olmaması bunun olmadığı anlamına gelmiyor. Bunu sen de biliyor olmalısın.

Denizci tarafında
Baş Sakazuki
Üç Adamı Borsalino, Issho, Ryokugyu

Devrimci Tarafında
Baş Dragon
Üç Adamı Sabo, Kuma, Ivankov

Canavar Korsanları Tarafında
Baş Kaido
Üç Adamı King, Queen, Jack

Koca Ana Korsanlarında
Baş Charlotte Linlin
Üç Adamı Katakuri, Cracker, Smoothie

Beyazsakal Korsanlarında
Baş Newgate
Üç Adamı Marco, Jozu, Vista

Kızıl Saç Korsanlarında
Baş Shanks
Üç Adamı Beckman, Lucky Roux, Yasopp

Hiçbir Başı, Herhangi birinin Üç Adamıyla denk görmeyin. :good:

Silinmiş Üye

@CupCake Karakterleri niye sadece tek panelle yorumluyorsun(uz) anlamadım.
Bence çok kötü bir durum.Yargısız infaz gibi bir şey yani.
Robin Big Mom'i yuvarladi diye Robin Big Mom'dan güçlü demek gibi argumanlar sunmuşsun resmen.
Apoo Zoro'yu ilk karşılaşmalarında Allahına kavuşturdu ama sonra Zoro Apoo'ya haddini bildirdi.Tek panelle yorumlarsan Apoo Zoro'dan güçlü de dersin , Apoo zoro'yu tınlamıyor keyfine bakıp müzik çalıyor da dersin.
Bence böyle olmamalı.Tek panelle hiçbir şey yorumlanmamalı bence
Zayıflık göstergesi, karşı argüman bulamayınca başvurulan yöntem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık