Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Utanacak bir şey yok. Benim de gözümden kaçıyor bazen. Mesela cücelerin ortalama yaşam süresi SBS'de açıklanmış, gözümden kaçtığı için sorulduğunda "Belli değil" demiştim.
Söyleyecek söz bulamıyorum. Böyle bir karakteri nasıl hatırlıyorsun ya. Göründüğü bölüm 988 ve bölüm yayımlanalı iki buçuk ay olmuş.
Bölüme baktım şimdi. Nangi üç kez çizilmiş...İlk sayfada karizmatik Jack'in arkasında ( Nangi'yi fark edebilmek için sayfayı üç kez okumam gerekti.) Üçüncü sayfada devasa ejderha Kaido'nun önünde ve yine üçüncü sayfada bir sayfanın onikide biri kadar bir karede çizilmiş.
Bu adamı Oda bile hatırlamıyordur.

Söyleyecek söz bulamıyorum. Böyle bir karakteri nasıl hatırlıyorsun ya. Göründüğü bölüm 988 ve bölüm yayımlanalı iki buçuk ay olmuş.
Bölüme baktım şimdi. Nangi üç kez çizilmiş...İlk sayfada karizmatik Jack'in arkasında ( Nangi'yi fark edebilmek için sayfayı üç kez okumam gerekti.) Üçüncü sayfada devasa ejderha Kaido'nun önünde ve yine üçüncü sayfada bir sayfanın onikide biri kadar bir karede çizilmiş.
Bu adamı Oda bile hatırlamıyordur.
Geçen gün Water 7'da Usopp'un Merry'yi tamir etsin diye kereste ve malzeme getirdiği adamın ve Iceburg'un yaralarına bakan doktorun adını hatırlamakta zorlandığımı yazmıştım Genel Sohbet'te, o mesajımı görseydin sana normal gelirdi.

benim için one piecenin olayı şeytan meyvesiydi. hakiler kılıçlar falan gittikçe sıkıcı olmaya başlıyor.
Kilic icin birsey diyemiycegim hep vardi olmasida cok absurt degil silahlar illaki olucaktir ama haki konusunda tamamen katiliyorum mesela crocodile in zayif noktasi suydu enelin ise lastik ates ve duman birbirine karsi ustunluk kuramiyordu vs vs artik hakiler cikartiliyor kimin daha buyukse o kazaniyor zaten soda beyde irade mirade derken iyice gtu kaybetti ayda 1 bolum okur olduk.

Kilic icin birsey diyemiycegim hep vardi olmasida cok absurt degil silahlar illaki olucaktir ama haki konusunda tamamen katiliyorum mesela crocodile in zayif noktasi suydu enelin ise lastik ates ve duman birbirine karsi ustunluk kuramiyordu vs vs artik hakiler cikartiliyor kimin daha buyukse o kazaniyor zaten soda beyde irade mirade derken iyice gtu kaybetti ayda 1 bolum okur olduk.
haki konusunda katılıyorum sana. kılıçlarla ilgili olarak, zoro ve mihawk mesela sıkıcı değil, ama samuraylar sıkıcı. nasıl meyve yiyen değişik güçler kazanıyorsa kılıçlarda da benzer özellikler olsa güzel olabilirdi. ama kılıçla yapılabilecek tek şey slash atmak. buda iki kere gördükten sonra ilginç değil. farklı varyasyonları pek yok. birtek kılıcı karartma olayı var ama kararan kılıcın normal kılıçtan bir farkı yok, kesebileceğin şeyler çoğalıyor, saldırıları çeşitlemeyi sağlamıyor. bilmem ne demek istediğimi anlatabildim mi.

Yamatonun geçmişini biraz daha detaylı görürsek güzel olur, karakter ilk gösterildiğinde Ace'den bahsetmişti özellikle onu da görmek isterim. Zoro, Sanji, Jinbe klasmanında olmadı bir tık altı yani güçlü bir ablamız gibi duruyor ama şuan karaktere bir türlü ısınamadım, belki de Odeni de pek sevmediğim için sevmiyorumdur.

Yamatonun geçmişini biraz daha detaylı görürsek güzel olur, karakter ilk gösterildiğinde Ace'den bahsetmişti özellikle onu da görmek isterim. Zoro, Sanji, Jinbe klasmanında olmadı bir tık altı yani güçlü bir ablamız gibi duruyor ama şuan karaktere bir türlü ısınamadım, belki de Odeni de pek sevmediğim için sevmiyorumdur.
tabi bunlar kişisel varsayımlar ama benim gördüğüm kadarıyla zoro, sanji ve jinbeden net daha iyi. az zorlasak belki zoro onunla eş düzey olur. Wano sonu sanji ve zoro yamato'yu geçecektir ama şuanda yamato daha güçlü gibi gördüm. belki de karakter biraz ön planda geldi bana ve gereksiz hyplıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık