Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnanıyorum tabii ki. Law, Kid, Zoro gibi karakterlerin desteğiyle gayet de Kaido'yu indirebilir. 9 kının yapabildiğini bu adamlar mı yapamayacak? 3-5 ay önce son sayıları görmemiş olsam ben de inanmazdım.
Bende çok istiyorum 1-1 vs savaşsınlar ama hala aklımda sorular var luffy power up aldı tamam atak falan güçlendi ee savunma diyorum tek atan adam buna hiç mi vuramıyacak savunmayı da ryo haki ile yapacak kesinde daha bigmomun saldırısını durduramadı ryo ile bu kadar hızlı öğrenip tak diye kaido karşısına geçip indirmesi garip olur.. Hadi katakuride gördük dayak yiye yiye öğrene öğrene kazandı diyelim hadi ama bu öyle değil ki adam tek atıyor :D

Kaido öleceğini anlayınca kınlardan kaçıp saklanacak. Sonra derin düşüncelere dalacak..

Araya FB girecek. Kaido hocası Xebec onu 2 yıl boyunca eğitirken öğrendiklerini hatırlayacak ve tekrar dövüşmeye karar verecek.

Ama hemen gitmeyecek onlar da dinlensin. Kınları en güçlü halleriyle yeneceğim diye kendi kendine söz verecek. :hhh:
Bu tarz hikaye işleyisi bir seride oluyordu ama hangisiydi ya.

Bende çok istiyorum 1-1 vs savaşsınlar ama hala aklımda sorular var luffy power up aldı tamam atak falan güçlendi ee savunma diyorum tek atan adam buna hiç mi vuramıyacak savunmayı da ryo haki ile yapacak kesinde daha bigmomun saldırısını durduramadı ryo ile bu kadar hızlı öğrenip tak diye kaido karşısına geçip indirmesi garip olur.. Hadi katakuride gördük dayak yiye yiye öğrene öğrene kazandı diyelim hadi ama bu öyle değil ki adam tek atıyor :D
Law'ın teknikleri, Kid'in meyvesi, yeni öğrendiği haki tekniğiyle vs bir şekilde saldırılardan kurtulurlar. Kurtulmasa bile ilk seferde olduğu gibi tek yemez, shounen mantığıyla 20-30 tane darbe alır ama yere yıkılmaz :D. Oda efendinin güç dengesini umursadığını sanmıyorum.

Sonra farkediyoruz ki bunlar Kaido'nun saldırılarını bile görmeden bayılan Kinemon'un hayaliymiş. Uyandığında diğer kınları kanlar içinde gören Kinemon ''Tasukete Luffy Onii-sama'' diye bağırır. Bunu duyan Luffy'nin sinirden gözleri dönecek ve 9 balonun intikamını alacaktır.
Balonların çarpışması
Rüyalar bazen gerçek olur. Sonuçta 20 yıllık bir rüya.
Oda kınları kolay harcamayacak gibi. Kınlar Kaido üzerinde biraz daha tepinecekler. Oda
burdan birkaç bölüm daha çıkarır.

Kaidonun düşüşü, Kınların yükselişi kaldığı yerden devam..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık