Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

ama hapise atmamışlarmıydı bunu çıkarken ikiside yaralıydı ama çıkaranda hawkinsdi :d neyse zaten pek güzel bir karakter değil x drake nolur sence
Hiç belli olmaz onun ne yapacağı... MIT ajanı gibi her an her şey olabilir. X-Drake her şeyi yapabilir.

Bunu aldım ben. Bölüm çıkınca hatırlatırım. Tartışırız ne kadar doğru diye.
Bundan önceki bölümde BM ile karşı karşıyaydı bizim tayfa ama bir şekilde devre dışı bıraktılar bizimkiler, başka bir bölümde BM namiyi kovalıyordu filan. Yani bu belli olan bir şey bence, elimizde başka veri yok çünkü. Adam hep aynı saçma senaryolarla BM'yi bizim tayfadan uzak tuttu. Tottaland arcından bu yana BM sürekli bizim tayfadan uzak tutuldu. BM'nin hafızası kayboldu gitti bizimkilere yardım etti yav :D daha neyini tartışalım. Ha BM'yi farklı çizmeye kalkarsa bir şey diyemeyiz tabi ama görünen bu

Bundan önceki bölümde BM ile karşı karşıyaydı bizim tayfa ama bir şekilde devre dışı bıraktılar bizimkiler, başka bir bölümde BM namiyi kovalıyordu filan. Yani bu belli olan bir şey bence, elimizde başka veri yok çünkü. Adam hep aynı saçma senaryolarla BM'yi bizim tayfadan uzak tuttu. Tottaland arcından bu yana BM sürekli bizim tayfadan uzak tutuldu. BM'nin hafızası kayboldu gitti bizimkilere yardım etti yav :D daha neyini tartışalım.
Doğruda en azından şimdilik yavaştan aksiyona giriyorlarmış gibi duruyor. Önceki bölümlerde deseydin hak verirdim. Ama şu anlık saçma bir şey yapacağını düşünmüyorum.

Bu bölümde Marco reis in King e dalarken girişini bekliyorum.Siz çocuklar kalanlarla idare edin bu benim deyişini bekliyorum :D

Daha durun kaido ve bm fbsi gelecek.
ben eskiden zayıf bir cocuğ idim sonra beni bir gemiye aldılar orada linlin ve wb beni dövdüler sonra miço olarak devam ettim ve xebec korsanları dağıldığında kendimi tatmin etmek için her yerden adam topladım şimdi kendimi çok güçlü sanıyorum ama aslında en güçsüz yonkou benim linlinle birlik olmamın nedeni ondan korkmamdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık