Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1012: Kaşıntı

Sizce bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İtch'yi İtachi diye okuyanlara selam olsun.

Valla bölüm başlığını okuyunca İtachi ne alaka? Boruto mu okuyorum ben, zamanı değil ki diye içimden geçirdim.

Zoro ve Sanji diyaloğu için bile çok iyiye verilir eğlenceli bölümdü.Sanji çok büyük ihtimalle Queen'le eşleşecek gibi duruyor.Zoro konusu şimdi iki ucu pis değnek oldu mangaka ne yapacak çok merak ediyorum.Arc sonuna kadar devre dışı bıraksa arc bitimine daha çok var 30 kemiği kırık adamı birisi iyileştirip kaldırsa saçma olur Marco'nun bile bunu yapabileceğini sanmıyorum.Kaldı ki herkesin derdi başından aşkın Marco King'e bir mola verelim ben elemanı iyileştirim geri devam ederiz vs ye diyecek hali yok.Zoro konusunda şaşırttı mangaka çatıda en son Luffy vs Zoro'nun kalacağını Kid law ve Killer'ın BM''yi oyalacağını Luffy ve Zoro'nun da Kaido'yu birlikte indireceklerini düşünmüştüm ilk çatı sahnesinde.BM tarafındaki tahmininm tutacak gibi bm ve Kid Killer law olacak gibi ama yukarısı tutmadı. Çok erken indirdi çatıdan.Aşağıda eşleşmeler tamam gibi Zoro'yu arc sonuna kadar yatırırsa şaşırmam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık