Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1012: Kaşıntı

Sizce bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc biticek neredeyse hala Smothiler ortada yok? Nerede bunlar, tatlı komutanı yaparak ne düşündün? sen püğ Odaaa
Bizimkiler baskın gelmeye başladılar eğer şimdi gelmezlerse epeyi zor durumda kalacak Canavar Korsanları. Eğer Perospero, Mont-d'Or'un yeteneğiyle Big Mom Korsanlarını kitabın içine sokup buraya gelmedilerse aşağıya inene kadar savaşın seyri bizimkilerin lehine sonuçlanır.

güldük eğlendik artık sanji’nin rakibini belli

ulti vs nami
sasaki vs franky
who vs jinbe
peros vs neko
jack vs inu
p1 vs ussop(kalkarsa)
black maria vs robin
quenn vs sanji(?)
king vs marco&yeşil(?)
her vsye 2 bölüm ayırsa kafadan 18 garanti bölüm var.kaido fb verir en az 2 bölüm.arc bi 30 bölüme biter diyorum ben.
En az 50 diyorum Luffynin Kaidoyu indirmesi baya uzun bölüm sürer. Daha bu işin acitasyonu var. Onagashimanin Wanoya inemesine saniyeler kala diye 2 3 bölüm var zaten. Daha sonrasi partisi var. Arca ağır toplarda gelir muhtemelen cp0 orda Denizciler de gelecek muhtemelen. 50yi geçer bunlar.

Bizimkiler baskın gelmeye başladılar eğer şimdi gelmezlerse epeyi zor durumda kalacak Canavar Korsanları. Eğer Perospero, Mont-d'Or'un yeteneğiyle Big Mom Korsanlarını kitabın içine sokup buraya gelmedilerse aşağıya inene kadar savaşın seyri bizimkilerin lehine sonuçlanır.
Nolur böyle olsun artık şunları görmek istiyorum, sıkıldım canavar korsanlarından ?

Bölüm güzel olmuş gerçekten. Perospero dişine göre biriyle kapışacak. Gerçi Perospero'nun tekniği çok sıkıntılı Nekomamushi nasıl kapışacak merak ediyorum. Fiziksel gücü olan biriyle kapışması daha makul olurdu mesela Queen. Neyseki savaş alanında Marco olacağı için dövüşü kazanma ihtimali yüksek. Normalde zaten Perospero'dan güçlü ama meyve gücü biraz problemli olduğu için Nekomamushi zorlanacaktır.

Big Mom'un ittifak yapması pek mümkün görünmüyor Perospero'yu öldürmek isteyen Minklerden dolayı.

Sanji ile Zoro'nun rekabetine daha önce değinmiştim. Zoro çatıya çıktı diye Zoro>>>>>>Sanji diyenlerin hevesinin kursaklarında kalacağını daha önce söyledim yine söylüyorum. Zoro>=Sanji'dir. Daha fazlası hiç olmayacak. Kaido'ya kesik attı diye adamı Luffy'yle kıyaslamak mantıklı değil. Zoro'nun kılıçla verdiği hasardan fazlasını Luffy yumruklarıyla veriyor, lütfen! Zoro'nun birebirde gücünü görmek gerek. King vs Zoro, Sanji vs Queen olacak mı göreceğiz!? Böyle bir şeyin olması için Marco'nun, Big Mom'a yürümesi gerekir.

Savaşın seyri güzel ilerliyor. Akazaya'lar rakibin sayı üstünlüğünü dengelemek adına dağılıp düşman güçlerini yaracaklar.

Drake'nin rakibi Apoo olacak artık başka bir rakibe yer kalmadı. Hawkins'in bizim safımıza geçeceğini umuyordum ama galiba fallarının kurbanı olacak.

Chopper, Queen'e vereceği hasarı vermiştir. Bu saatten sonra Marco'nun, Tristan'ın ve Miyagi'nin yardımıyla Zoro'nun yaralarını saracaklar ve bir süre dinlendikten sonra Zoro savaş alanına dönecektir.

Şimdi Zoro'nun kırık kemikleriyle savaşa dönüşünü kimse abartmasın diye söylüyorum. Ulti, tayfanın zayıf halkalarından Usopp'un kafasını ve burnunu kırdı parça parça oldu ama bir bölüm sonra başına bandajı sarıp Page One'ye saldırılar yapmaya başladı. Zoro gibi tayfanın Canavar Üçlüsünden birinin kırılan kemikleri çok engel teşkil etmez. Zamanında Sanji'ye çatlayan ayağı için ne eleştiriler getirmişlerdi, Allah'ın sopası yok işte.

Nami vs Ulti artık kesinleşti. Usopp'un bu dövüşe karışacağını sanmıyorum. Daha sonra yerden kalkacak olan Page One'ye karşı da Usopp savaşacaktır. Gerçi Page One'ye karşı yaptığı saldırıları etkisiz kalmıştı en kötü ihtimal savaş alanına gelen Kid ve Law'dan destek görür.

Yamato çatıya çıkacak bu da belli oldu. Sasaki'ye karşı Zoan formunu göstermemişti Oda bizlere. Burada göreceğiz gibi. Umarım Kaido'yu epeyi terletir. Gerçi Ulti'yi bile tekleyip geçtiyse oldukça güçlüdür ve aşağı inen dörtlüden daha fazlasını verebilir. Zoan formu umarım Mistik Zoan'dır da Luffy'ye sağlam katkı verir.

Son duruma bir bakalım;

Luffy & Yamato vs Kaido

Law & Kid & Marco vs Big Mom (Big Mom'un Prometeus'una ancak Marco engel olabilir.)

Marco vs King

Sanji vs Queen

Sanji vs King ( Bir süre ikisiyle de kapışacaktır Sanji. Zoro geldikten sonra kombo saldırılar ile Queen ve King'e karşı ikili saldırılar yapacaktırlar. Sanji ve Zoro'nun dayanışmasını göreceğiz. King ve Queen birbirini sevmeyen tipler o ikisi ortaklaşa hareket etmeyecektir ama Sanji ile Zoro ortak saldırılar yapacaktır.

Zoro vs King

Jinbe vs Who's Who

Franky vs Sasaki

Robin & Brook vs Black Maria

Nami vs Ulti

Usopp vs Page One ( Nami ve Usopp'a sağlam güçler geliyor bence)

Nekomamushi vs Perospero

İnuarashi & Ashura vs Jack (Ashura ölmediyse Jack en yakınındaki düşman olduğu için İnuarashi'ye yardım edecektir.)

Kiku vs Kanjuro

X-Drake vs Apoo

Killer vs Hawkins
Dediğin çoğu şeye katılsamda luffy ile kaido 1 vs 1 kalacaktır. Bu kaido ilk tanıtıldığında bile teke tekte kaidoyu yenecek kimsenin olmadığı söylendi bu zamandan beridir belli luffy ile kaidonun teke teki ha yamato çıkar çatıya ama çatıdaki savaşı görünce oda orada savaşa cp0nun engel olmasını önler.

Dediğin çoğu şeye katılsamda luffy ile kaido 1 vs 1 kalacaktır. Bu kaido ilk tanıtıldığında bile teke tekte kaidoyu yenecek kimsenin olmadığı söylendi bu zamandan beridir belli luffy ile kaidonun teke teki ha yamato çıkar çatıya ama çatıdaki savaşı görünce oda orada savaşa cp0nun engel olmasını önler.
Savaş teke tek devam edecektir zaten ama öncesinde Kaido'ya biraz daha hasar gerekecek ve Yamato'nun yıkılacağı bir haber duyması lazım sonra Luffy şapkasını Yamato'nun kafasına takıp Kaido'ya girişmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık