Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1011 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir balon yok. Gırgır şamata için yazılıp çizilen şeylerle algı kasmaya da gerek yok. İki yonkouya da handikap verir karşısına Zoro'yu, Luffy'yi ya da Kid'i çıkarırsın hadi neyse. Öteki türlü sağlam bir yonkou ile teke tek bir galibiyet saçmalığın dik alasıdır.
Bak cümlemi dikkatli okuduysan ihtimal dedim. Yani daha Luffy'nin tek başına kazanacağı garanti değil. Ki kazansa da pek imkansız değil. Adam bunların temelini aldı. Bu hakinin eğitimini zaten aldı. Ve çalıştı. Ha bununla mı yener yeni bir şey mi bulur. Bilemem ama büyük ihtimal yeni birşeyler çıkacak. Ve Yamato Kadio'nun zayıf tarafını da söyledi ya da söyleyecekse bu işi bir şekilde bağlar.

Üye silindi 5781

Neler neler yazılıyordu. Fakat işte mevzu Luffy olunca herkes sanki mantıksız diyormuş. Bak sen şu işe ya.
Samimi diyorum şu 1010. bölümde Luffy'nin ayağa kalkmasının hiçbir mantığı yok. Gaza getirdi mi getirdi ama yok yani. Arkadaşlığın gücü adına gibi bir şey olmuş o sahne. Biri bana açıklasın o Luffy'nin tek yediği saldırıdan ne farkı var 1010'daki saldırının? Hatta bence daha güçlüsü ama ne hikmetse Luffy ayağa kalkıyor. Zoro'nun sahnesi de öyle keza.
Böyle bir seride dövüşlerde mantık aramayacaksın belli ki adam hızlı bitirmek için belli bir yola girmiş. Gördüğün şeylere gaza gelip sevineceksin. Sanji King'i dövse de aynı şeyleri derim bu arada

Bak cümlemi dikkatli okuduysan ihtimal dedim. Yani daha Luffy'nin tek başına kazanacağı garanti değil. Ki kazansa da pek imkansız değil. Adam bunların temelini aldı. Bu hakinin eğitimini zaten aldı. Ve çalıştı. Ha bununla mı yener yeni bir şey mi bulur. Bilemem ama büyük ihtimal yeni birşeyler çıkacak. Ve Yamato Kadio'nun zayıf tarafını da söyledi ya da söyleyecekse bu işi bir şekilde bağlar.
Oradaki batırma kaido'nun denizcilerin eline düşüp ölmemesi ve bunun luffy ve 4 kişi tarafından yapılacak olması. Denizciler de amiraller yok muymuş toplanıp işini bitirememişler?

Tüm o olanlara sıkıntı var deyip Luffy'e sıkıntı yok demek ne oluyor? Sanırsın herkes onlara tamam, Luffy'e karşı gibi yazılması çok komik lan. ehehe
Sıkıntı burada başlıyor. ASlında Oda Zoro'yu seviyor Luffy'yi seviyor diye mantıksızlıkları birbirimize iteliyoruz.

Ben de yapmışımdır bunu mutlaka. Ama sakin kafayla bunların hepsinin tutarsızlıklar silsilesi olduğu aşikar.

Sıkıntı mangakanın kurgusunda. Sağlıklı hikaye yazamayan adam Luffy'yi kayırayım Zoro'yu kayırayım demeden her karakterin içine eden bir manga çıkartır.

Samimi diyorum şu 1010. bölümde Luffy'nin ayağa kalkmasının hiçbir mantığı yok. Gaza getirdi mi getirdi ama yok yani. Arkadaşlığın gücü adına gibi bir şey olmuş o sahne. Biri bana açıklasın o Luffy'nin tek yediği saldırıdan ne farkı var 1010'daki saldırının? Hatta bence daha güçlüsü ama ne hikmetse Luffy ayağa kalkıyor. Zoro'nun sahnesi de öyle keza.
Böyle bir seride dövüşlerde mantık aramayacaksın belli ki adam hızlı bitirmek için belli bir yola girmiş. Gördüğün şeylere gaza gelip sevineceksin. Sanji King'i dövse de aynı şeyleri derim bu arada
Bu seri dövüş konusunda mantıksız zaten. Haa, ama diğer karakterler Kaido karşısında iş yapınca da Luffy severlerin ''Oda Luffy'i kısıyor'' tarzındaki yorumlarına susup, bu bölüm Luffy olunca mı mantıksız diye yorumlar atılması da komik. Herkes her karaktere yapıyor işte.

Sıkıntı burada başlıyor. ASlında Oda Zoro'yu seviyor Luffy'yi seviyor diye mantıksızlıkları birbirimize iteliyoruz.

Ben de yapmışımdır bunu mutlaka. Ama sakin kafayla bunların hepsinin tutarsızlıklar silsilesi olduğu aşikar.

Sıkıntı mangakanın kurgusunda. Sağlıklı hikaye yazamayan adam Luffy'yi kayırayım Zoro'yu kayırayım demeden her karakterin içine eden bir manga çıkartır.
@ch3rlo demişti. Oda sadece karakterleri, arcları, genel hatlarıyla tasarlasın. İyi bir yazar da kurguyu işlesin. Oda berbat bir yazar maalesef.

%100'ünde bir yonkouyu teke tekte kimse yenemez bizimkilerden bundan bahsediyorum. Yoksa temeli varmış, çalışmış vs. bunlar boş şeyler. Hiçbir temel 1 arc önce kendini yere atmasıyla yenmiş sayılan sağ koldan 1 arc sonra yonkou indiren bir olayı açıklamaz çünkü. Handikap olursa olabileceğini ifade ettim zaten. Beklicez görücez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık