Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1011 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yorum seriye olan bakışımı değiştirdi gerçekten. Teşekkür ederim aynı yorumu bütün forumda benden görüceksin artık :D
Rica ederim. Bakış açımın seni olumlu yönde etkilemesine sevinmekle birlikte, hiçbir şekilde haddim olmayarak söylüyorum bunu: ''aynı yorumu bütün forumda görmek'' istemem ama benden, ondan, bundan ve kendinden bir şeyler katarak atacağın yorumları okumak isterim :)

fanliktan sogudum. Oda yaslanmisti anladik ama bu kadar da küfürlük is yapacagini düsünmedim. Heralde dondurma olsa ilk yalayacagi yalakalar zoro ve luffy olurdu. Oda abileri iyi kiyak geçti. Bebe bakiciligi da yapiyoruz artik. Bi biberon takmadi law agizlarina. Oda yüzünden artik zoro düsmaniyim tescilli olarak.

Tm anladim sadece zoro fan degil belki ama bu kadar da yalanmaz ki. Zoro fanlari sized bosa ugrasmayin yalama zoro ve luffy'nin yarisi kadar birak law'u saji'ye bile is yaptirsa ne olacagi zaten belli. Ama dedigim gibi sövmeme ramak kaldi.

gelecek olan manga bölümünü okumaya gerek yok. Oda kafasında seriyi oturtmuş diyen arkadaşlar,

böyle mi gidiyor seri? İyice batırıyor şu mangayı adam.

Rica ederim. Bakış açımın seni olumlu yönde etkilemesine sevinmekle birlikte, hiçbir şekilde haddim olmayarak söylüyorum bunu: ''aynı yorumu bütün forumda görmek'' istemem ama benden, ondan, bundan ve kendinden bir şeyler katarak atacağın yorumları okumak isterim :)
Görürsün zaten hocam kötü bölüm gelince çok coşuyorum.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık